DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr s osazenými měřicími plochami 331-263-30
Digimatic třmenové mikrometry se zúženými měřicími plochami jsou určeny především pro měření drážek a tvarovaných dílů. Vyznačují se: Dotek a vřeteno jsou malého průměru pro měření drážek, drážkovaných hřídelů, zápichů, tvarovaných dílů, apod. Vynikající ochrana vůči vodě a prachu (stupeň ochrany IP65) umožňuje používat tyto mikrometry i v místech, kde se vyskytuje stříkající chladivo.
| Model: | SPM2-75MX |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Digitální |
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 50–75mm |
| Čís. krok: | 0,001 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±2 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±2 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 2 µm |
| Rovinnost: | 0,3 µm |
| Rovnoběžnost: | 2 µm |
| Displej: | LCD, výška číslic 7,5 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované, stupňovité |
| Dotek / Vřeteno: | Provedení B, D=2 mm |
| Vřeteno: | S aretací, ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Výstup dat: | Ano |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Napájení: | 1 baterie SR44 |
| Životnost baterie: | Cca 2,4 roku |
| ORIGIN: | Ano |
| NULOVÁNÍ / ABS přepínání: | Ano |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Funkce "Lock" (blokování klávesnice): | Ano |
| HOLD: | Ano |
| Hmot.: | 625g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
- 1 baterie
331-263-30 - mikrometr třmenový
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 331-263-30
- EAN: 4946368688947
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
27 890,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 23 050,00 Kč
Podobné výrobky
193-103 - mikrometr třmenový s čítačem
Třmenový mikrometr s čítačem 50-75 mm 193-103Třmenové mikrometry s mechanickým čítačem nabízí násled..
8 651,50 Kč Cena bez DPH: 7 150,00 Kč
112-215 - Mikrometr třmenový 50-75mm s měřicími hroty 30° z tvrdokovu
Třmenový mikrometr s měřicími hroty 30° 112-215Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené bodovým..
10 375,75 Kč Cena bez DPH: 8 575,00 Kč
123-103 - Mikrometr třmenový s talířk.doteky 50-75mm
Třmenový mikrometr s talířkovými měřicími doteky 50-75 mm 123-103Mitutoyo noniové třmenové mikrometr..
10 012,75 Kč Cena bez DPH: 8 275,00 Kč
147-303 - Mikrometr třmenový 50-75mm
Třmenový mikrometr s obzvlášť malým vyložením třmene 50-75 mm 147-303Mitutoyo noniové třmenové mikro..
12 735,25 Kč Cena bez DPH: 10 525,00 Kč
Tagy: mikrometr





