DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr s osazenými měřicími plochami 331-254-30
Digimatic třmenové mikrometry se zúženými měřicími plochami jsou určeny především pro měření drážek a tvarovaných dílů. Vyznačují se: Dotek a vřeteno jsou malého průměru pro měření drážek, drážkovaných hřídelů, zápichů, tvarovaných dílů, apod. Vynikající ochrana vůči vodě a prachu (stupeň ochrany IP65) umožňuje používat tyto mikrometry i v místech, kde se vyskytuje stříkající chladivo.
| Model: | SPM-100MX |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Digitální |
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 75–100mm |
| Čís. krok: | 0,001 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±3 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±3 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 3 µm |
| Rovinnost: | 0,3 µm |
| Rovnoběžnost: | 3 µm |
| Displej: | LCD, výška číslic 7,5 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované, stupňovité |
| Dotek / Vřeteno: | Provedení A, D=3 mm |
| Vřeteno: | S aretací, ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Výstup dat: | Ano |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Napájení: | 1 baterie SR44 |
| Životnost baterie: | Cca 2,4 roku |
| ORIGIN: | Ano |
| NULOVÁNÍ / ABS přepínání: | Ano |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Funkce "Lock" (blokování klávesnice): | Ano |
| HOLD: | Ano |
| Hmot.: | 565g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
- 1 baterie
331-254-30 - mikrometr třmenový 75-100mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 331-254-30
- EAN: 4946368688879
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
29 130,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 24 075,00 Kč
Podobné výrobky
115-218 - Mikrometr třmenový na zaoblené plochy 75-100 mm
Třmenový mikrometr na měření klenutých ploch 115-218Tyto Třmenové mikrometry s kulovým nebo válcovým..
7 623,00 Kč Cena bez DPH: 6 300,00 Kč
114-106 - Mikrometr třmenový s prizm.dotekem 70-85mm
Třmenový mikrometr s měřicími plochami bez drážek 114-106Třmenové mikrometry s prizmatickým měřicím ..
20 116,25 Kč Cena bez DPH: 16 625,00 Kč
115-118 - Mikrometr třmenový na zaoblené plochy 75-100mm
Třmenový mikrometr na měření klenutých ploch 115-118Mitutoyo noniové třmenové mikrometry s kulovým p..
6 655,00 Kč Cena bez DPH: 5 500,00 Kč
343-253-30 - mikrometr třmenový ve zvláštním provedení 75-100mm
Digitální třmenový mikrometr s měřicími čelistmi pro měření na těžko přístupných místech 75-100 mm 3..
32 700,25 Kč Cena bez DPH: 27 025,00 Kč
Tagy: mikrometr




