DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr s osazenými měřicími plochami 331-251-30
Digimatic třmenové mikrometry se zúženými měřicími plochami jsou určeny především pro měření drážek a tvarovaných dílů. Vyznačují se: Dotek a vřeteno jsou malého průměru pro měření drážek, drážkovaných hřídelů, zápichů, tvarovaných dílů, apod. Vynikající ochrana vůči vodě a prachu (stupeň ochrany IP65) umožňuje používat tyto mikrometry i v místech, kde se vyskytuje stříkající chladivo.
| Model: | SPM-25MX |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Digitální |
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 0–25mm |
| Čís. krok: | 0,001 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±2 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±2 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 2 µm |
| Rovinnost: | 0,3 µm |
| Rovnoběžnost: | 2 µm |
| Displej: | LCD, výška číslic 7,5 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované, stupňovité |
| Dotek / Vřeteno: | Provedení A, D=3mm |
| Vřeteno: | S aretací, ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Výstup dat: | Ano |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Napájení: | 1 baterie SR44 |
| Životnost baterie: | Cca 2,4 roku |
| ORIGIN: | Ano |
| NULOVÁNÍ / ABS přepínání: | Ano |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Funkce "Lock" (blokování klávesnice): | Ano |
| HOLD: | Ano |
| Hmot.: | 330g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
- 1 baterie
331-251-30 - Digitální třmenový mikrometr s osazenými měřicími plochami; 0-25mm; 0,001 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 331-251-30
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
24 623,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 20 350,00 Kč
Podobné výrobky
293-244-30 - Mikrometr třmenový digitální S bubínkovou řehtačkou 0-25 mm, IP 65, s výstupem dat
DIGIMATIC Třmenový mikrometr IP65 0-25 293-244-30Třmenové mikrometry se stupněm ochrany IP65 vyznaču..
7 895,25 Kč Cena bez DPH: 6 525,00 Kč
350-271-30 - Digitální vestavná mikrometrická hlavice 0-25mm s výstupem dat
Digitální vestavná mikrometrická hlavice, IP65 350-271-30Vestavné mikrometrické hlavice s rozsahem m..
15 609,00 Kč Cena bez DPH: 12 900,00 Kč
293-234-30 - Mikrometr třmenový digitální 0-25 mm, IP 65, s výstupem dat
DIGIMATIC Třmenový mikrometr IP65 293-234-30Třmenové mikrometry se stupněm ochrany IP65 vyznačující ..
11 464,75 Kč Cena bez DPH: 9 475,00 Kč
111-215 - Mikrometr třmenový 0-25 mm
Třmenový mikrometr s osazenými měřicími plochami 111-215Třmenové mikrometry se zúženými měřicími plo..
7 260,00 Kč Cena bez DPH: 6 000,00 Kč
Tagy: mikrometr





