Třmenový mikrometr na měření závitů 75-100 mm/3-4" 326-354-30
Digimatic třmenové mikrometry na měření závitů, které by měly být používány s volitelnými vyměnitelnými doteky/vřeteny, které umožňují měřit široký rozsah metrických/normalizovaných a Whitworthových středních průměrů závitů. Všechny modely, kromě rozsahu měření 0-25 mm, jsou dodávány včetně standardní metrické nastavovací měrky 60° na měření závitů.
| Digitální/Analogové: | Digitální |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Palcové/Metrické |
| Rozsah měření: | 3–4" |
| Čís. krok: | 0.00005"/0.001 mm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±0,00022" |
| Displej: | LCD, výška číslic 7,5 mm |
| Měřicí plocha: | Vyměnitelné vložky doteků/vřeten (vol. příslušenství) |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Výstup dat: | Ano |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Napájení: | 1 baterie SR44 |
| Životnost baterie: | Cca 2,4 roku |
| NULOVÁNÍ / ABS přepínání: | Ano |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Funkce "Lock" (blokování klávesnice): | Ano |
| HOLD: | Ano |
| 2 x PRESET (předvolba): | Ano |
| Hmot.: | 510g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (60°) (od 25 mm)
- klíče
- 1 baterie
- bez vyměnitelných doteků
326-354-30 - mikrometr třmenový na měření závitů
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 326-354-30
- EAN: 4946368695839
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
35 029,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 28 950,00 Kč
Podobné výrobky
123-104 - Mikrometr třmenový s talířk.doteky 75-100mm
Třmenový mikrometr s talířkovými měřicími doteky 75-100 mm 123-104Mitutoyo noniové třmenové mikromet..
11 616,00 Kč Cena bez DPH: 9 600,00 Kč
331-264-30 - mikrometr třmenový
DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr s osazenými měřicími plochami 331-264-30Digimatic třmenové mi..
29 130,75 Kč Cena bez DPH: 24 075,00 Kč
523-144 - pasametr 75-100 mm
Pasametr s přesným úchylkoměrem 523-144Tyto pasametry jsou navrženy k upevnění úchylkoměrů vhodných ..
24 926,00 Kč Cena bez DPH: 20 600,00 Kč
293-247-30 - Mikrometr třmenový digitální S bubínkovou řehtačkou 75-100 mm, IP 65, s výstupem dat dat včetně nástavné měrky
DIGIMATIC Třmenový mikrometr IP65 75-100 293-247-30Třmenové mikrometry se stupněm ochrany IP65 vyzna..
15 972,00 Kč Cena bez DPH: 13 200,00 Kč
Tagy: mikrometr





