Třmenový mikrometr na měření závitů 25-50 mm/1-2" 326-352-30
Digimatic třmenové mikrometry na měření závitů, které by měly být používány s volitelnými vyměnitelnými doteky/vřeteny, které umožňují měřit široký rozsah metrických/normalizovaných a Whitworthových středních průměrů závitů. Všechny modely, kromě rozsahu měření 0-25 mm, jsou dodávány včetně standardní metrické nastavovací měrky 60° na měření závitů.
| Digitální/Analogové: | Digitální |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Palcové/Metrické |
| Rozsah měření: | 1–2" |
| Čís. krok: | 0.00005"/0.001 mm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±0,00018" |
| Displej: | LCD, výška číslic 7,5 mm |
| Měřicí plocha: | Vyměnitelné vložky doteků/vřeten (vol. příslušenství) |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Výstup dat: | Ano |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Napájení: | 1 baterie SR44 |
| Životnost baterie: | Cca 2,4 roku |
| NULOVÁNÍ / ABS přepínání: | Ano |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Funkce "Lock" (blokování klávesnice): | Ano |
| HOLD: | Ano |
| 2 x PRESET (předvolba): | Ano |
| Hmot.: | 380g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (60°) (od 25 mm)
- klíče
- 1 baterie
- bez vyměnitelných doteků
326-352-30 - 1-2/25-50 mikrometr třmenový na měření závitů
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 326-352-30
- EAN: 4946368695815
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
32 458,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 26 825,00 Kč
Podobné výrobky
326-252-30 - digitální mikrometr třmenový na měření závitů
Třmenový mikrometr na měření závitů 25-50 mm 326-252-30Digimatic třmenové mikrometry na měření závit..
32 458,25 Kč Cena bez DPH: 26 825,00 Kč
422-261-30 - mikrometr třmenový na měření drážek 25-50mm
DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr s úzkými měřicími ploškami, Čepel=0,4mm 422-261-30DIGIMATIC T..
37 933,50 Kč Cena bez DPH: 31 350,00 Kč
293-231-30 - Mikrometr třmenový digitální 25-50 mm, IP-65, s výstupem dat
DIGIMATIC Třmenový mikrometr IP65 25-50 293-231-30Mitutoyo voděodolné digitální mikrometry vhodné pr..
11 283,25 Kč Cena bez DPH: 9 325,00 Kč
293-966-30 - mikrometry sada 0-50 mm,IP 65, s výstupem
Digitální třmenový mikrometr IP65 v sadě 0-50 293-966-30Třmenové mikrometry se stupněm ochrany IP65 ..
22 173,25 Kč Cena bez DPH: 18 325,00 Kč
Tagy: mikrometr





