Třmenový mikrometr na měření závitů 75-100 mm 326-254-30
Digimatic třmenové mikrometry na měření závitů, které by měly být používány s volitelnými vyměnitelnými doteky/vřeteny, které umožňují měřit široký rozsah metrických/normalizovaných a Whitworthových středních průměrů závitů. Všechny modely, kromě rozsahu měření 0-25 mm, jsou dodávány včetně standardní metrické nastavovací měrky 60° na měření závitů.
| Digitální/Analogové: | Digitální |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 75–100mm |
| Čís. krok: | 0,001 mm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±5 µm |
| Chyba posuvu vřetene: | 3µm |
| Displej: | LCD, výška číslic 7,5 mm |
| Měřicí plocha: | Vyměnitelné vložky doteků/vřeten (vol. příslušenství) |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Výstup dat: | Ano |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Napájení: | 1 baterie SR44 |
| Životnost baterie: | Cca 2,4 roku |
| NULOVÁNÍ / ABS přepínání: | Ano |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Funkce "Lock" (blokování klávesnice): | Ano |
| HOLD: | Ano |
| 2 x PRESET (předvolba): | Ano |
| Hmot.: | 510g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (60°) (od 25 mm)
- klíče
- 1 baterie
- bez vyměnitelných doteků
326-254-30 - mikrometr třmenový na měření závitů
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 326-254-30
- EAN: 4946368695792
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
35 029,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 28 950,00 Kč
Podobné výrobky
104-139A - Mikrometr třmenový 0-100 mm
Třmenový mikrometr s vyměnitelným dotekem 104-139AMitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené snad..
14 641,00 Kč Cena bez DPH: 12 100,00 Kč
103-140-10 - Mikrometr třmenový 75-100 mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 75-100 mm 103-140-10Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry s nonio..
3 569,50 Kč Cena bez DPH: 2 950,00 Kč
115-118 - Mikrometr třmenový na zaoblené plochy 75-100mm
Třmenový mikrometr na měření klenutých ploch 115-118Mitutoyo noniové třmenové mikrometry s kulovým p..
6 655,00 Kč Cena bez DPH: 5 500,00 Kč
395-254-30 - Dig. třmenový mikrometr ve zvláštním provedení 75-100 mm
DIGIMATIC Třmenové mikrometry s kulovým nebo válcovým pevným dotekem 395-254-30Tyto DIGIMATIC Třmeno..
25 924,25 Kč Cena bez DPH: 21 425,00 Kč
Tagy: mikrometr





