Třmenový mikrometr na měření závitů 50-75 mm 326-253-30
Digimatic třmenové mikrometry na měření závitů, které by měly být používány s volitelnými vyměnitelnými doteky/vřeteny, které umožňují měřit široký rozsah metrických/normalizovaných a Whitworthových středních průměrů závitů. Všechny modely, kromě rozsahu měření 0-25 mm, jsou dodávány včetně standardní metrické nastavovací měrky 60° na měření závitů.
| Digitální/Analogové: | Digitální |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 50–75mm |
| Čís. krok: | 0,001 mm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±4 µm |
| Chyba posuvu vřetene: | 3µm |
| Displej: | LCD, výška číslic 7,5 mm |
| Měřicí plocha: | Vyměnitelné vložky doteků/vřeten (vol. příslušenství) |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Výstup dat: | Ano |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Napájení: | 1 baterie SR44 |
| Životnost baterie: | Cca 2,4 roku |
| NULOVÁNÍ / ABS přepínání: | Ano |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Funkce "Lock" (blokování klávesnice): | Ano |
| HOLD: | Ano |
| 2 x PRESET (předvolba): | Ano |
| Hmot.: | 470g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (60°) (od 25 mm)
- klíče
- 1 baterie
- bez vyměnitelných doteků
326-253-30 - digitální mikrometr třmenový na měření závitů
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 326-253-30
- EAN: 4946368695785
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
33 275,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 27 500,00 Kč
Podobné výrobky
293-962-30 - mikrometry sada 0-75 mm, IP 65, s výstupem
DIGIMATIC Třmenový mikrometr IP65 v sadě 0-75 293-962-30Třmenové mikrometry se stupněm ochrany IP65 ..
37 873,00 Kč Cena bez DPH: 31 300,00 Kč
114-123 - Mikrometr třmenový s prizm.dotekem 45-65mm
Třmenový mikrometr s měřicími plochami bez drážek 114-123Třmenové mikrometry s prizmatickým měřicím ..
24 260,50 Kč Cena bez DPH: 20 050,00 Kč
193-103 - mikrometr třmenový s čítačem
Třmenový mikrometr s čítačem 50-75 mm 193-103Třmenové mikrometry s mechanickým čítačem nabízí násled..
8 651,50 Kč Cena bez DPH: 7 150,00 Kč
523-143 - pasametr 50-75 mm
Pasametr s přesným úchylkoměrem 523-143Tyto pasametry jsou navrženy k upevnění úchylkoměrů vhodných ..
22 566,50 Kč Cena bez DPH: 18 650,00 Kč
Tagy: mikrometr





