Třmenový mikrometr na měření závitů 25-50 mm 326-252-30
Digimatic třmenové mikrometry na měření závitů, které by měly být používány s volitelnými vyměnitelnými doteky/vřeteny, které umožňují měřit široký rozsah metrických/normalizovaných a Whitworthových středních průměrů závitů. Všechny modely, kromě rozsahu měření 0-25 mm, jsou dodávány včetně standardní metrické nastavovací měrky 60° na měření závitů.
| Digitální/Analogové: | Digitální |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 25–50mm |
| Čís. krok: | 0,001 mm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±4 µm |
| Chyba posuvu vřetene: | 3µm |
| Displej: | LCD, výška číslic 7,5 mm |
| Měřicí plocha: | Vyměnitelné vložky doteků/vřeten (vol. příslušenství) |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Výstup dat: | Ano |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Napájení: | 1 baterie SR44 |
| Životnost baterie: | Cca 2,4 roku |
| NULOVÁNÍ / ABS přepínání: | Ano |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Funkce "Lock" (blokování klávesnice): | Ano |
| HOLD: | Ano |
| 2 x PRESET (předvolba): | Ano |
| Hmot.: | 380g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (60°) (od 25 mm)
- klíče
- 1 baterie
- bez vyměnitelných doteků
326-252-30 - digitální mikrometr třmenový na měření závitů
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 326-252-30
- EAN: 4946368695778
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
32 458,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 26 825,00 Kč
Podobné výrobky
115-116 - Mikrometr třmenový na zaoblené plochy 25-50mm
Třmenový mikrometr na měření klenutých ploch 115-116Mitutoyo noniové třmenové mikrometry s kulovým p..
5 959,25 Kč Cena bez DPH: 4 925,00 Kč
293-241-30 - Mikrometr třmenový digitální 25-50mm, IP 65, bez výstupu dat včetně nástavné měrky
DIGIMATIC Třmenový mikrometr IP65 25-50 293-241-30Třmenové mikrometry se stupněm ochrany IP65 vyznač..
10 345,50 Kč Cena bez DPH: 8 550,00 Kč
343-251-30 - mikrometr třmenový ve zvláštním provedení 25-50mm
Digitální třmenový mikrometr s měřicími čelistmi pro měření na těžko přístupných místech 25-50 mm 34..
29 705,50 Kč Cena bez DPH: 24 550,00 Kč
112-214 - Mikrometr třmenový 25-50 mm s měřicími hroty 30° z tvrdokovu
Třmenový mikrometr s měřicími hroty 30° 112-214Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené bodovým..
9 619,50 Kč Cena bez DPH: 7 950,00 Kč
Tagy: mikrometr





