Třmenový mikrometr na měření závitů 0-25 mm 326-251-30
Digimatic třmenové mikrometry na měření závitů, které by měly být používány s volitelnými vyměnitelnými doteky/vřeteny, které umožňují měřit široký rozsah metrických/normalizovaných a Whitworthových středních průměrů závitů. Všechny modely, kromě rozsahu měření 0-25 mm, jsou dodávány včetně standardní metrické nastavovací měrky 60° na měření závitů.
| Digitální/Analogové: | Digitální |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 0–25mm |
| Čís. krok: | 0,001 mm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±4 µm |
| Chyba posuvu vřetene: | 3µm |
| Displej: | LCD, výška číslic 7,5 mm |
| Měřicí plocha: | Vyměnitelné vložky doteků/vřeten (vol. příslušenství) |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Výstup dat: | Ano |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Napájení: | 1 baterie SR44 |
| Životnost baterie: | Cca 2,4 roku |
| NULOVÁNÍ / ABS přepínání: | Ano |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Funkce "Lock" (blokování klávesnice): | Ano |
| HOLD: | Ano |
| 2 x PRESET (předvolba): | Ano |
| Hmot.: | 350g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (60°) (od 25 mm)
- klíče
- 1 baterie
- bez vyměnitelných doteků
326-251-30 - digitální mikrometr třmenový na měření závitů
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 326-251-30
- EAN: 4946368695761
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
26 438,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 21 850,00 Kč
Podobné výrobky
523-121 - pasametr 0-25 mm
Pasametr s přesným úchylkoměrem 523-121A Mitutoyo rapid-retraction-anvil snap meter equipped with a ..
21 598,50 Kč Cena bez DPH: 17 850,00 Kč
389-271-30 - mikrometr třmenový DIGIMATIC s hlubokým třmenem
Digitální třmenové mikrometry na měření plechů IP65 389-271-30Digimatic třmenové mikrometry navržené..
22 566,50 Kč Cena bez DPH: 18 650,00 Kč
111-215 - Mikrometr třmenový 0-25 mm
Třmenový mikrometr s osazenými měřicími plochami 111-215Třmenové mikrometry se zúženými měřicími plo..
7 260,00 Kč Cena bez DPH: 6 000,00 Kč
114-165 - Mikrometr třmenový s prizm.dotekem 5-25 mm
Třmenový mikrometr s měřicími plochami bez drážek 114-165Třmenové mikrometry s prizmatickým měřicím ..
15 972,00 Kč Cena bez DPH: 13 200,00 Kč
Tagy: mikrometr





