Digitální třmenový mikrometr na měření ozubení IP65 324-251-30
Třmenové mikrometry na měření ozubených kol. S výměnnými ocelovými nebo tvrdokovovými kulovými doteky (volit. příslušenství), které umožňují měřit moduly v rozsahu 0,5-5,25 mm.
| Digitální/Analogové: | Digitální |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 0–25mm |
| Čís. krok: | 0.001 mm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±4 µm |
| Chyba posuvu vřetene: | 3µm |
| Displej: | LCD, výška číslic 7,5 mm |
| Měřicí plocha: | Vyměnitelné vložky doteků/vřeten (vol. příslušenství) |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Výstup dat: | Ano |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Napájení: | 1 baterie SR44 |
| Životnost baterie: | Cca 2,4 roku |
| NULOVÁNÍ / ABS přepínání: | Ano |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Funkce "Lock" (blokování klávesnice): | Ano |
| HOLD: | Ano |
| PRESET (předvolba): | Ano |
| 2 x PRESET (předvolba): | Ano |
| Hmot.: | 400g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
- 1 bateriebez výměnných doteků
324-251-30 - mikrometr třmenový pro měření ozubení 0-25mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 324-251-30
- EAN: 4946368695686
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
31 066,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 25 675,00 Kč
Podobné výrobky
422-271-30 - Digim.Blade Mikrometr
Digitální třmenový mikrometr s úzkými měřicími plochami, Provedení D 422-271-30DIGIMATIC Třmenové m..
36 118,50 Kč Cena bez DPH: 29 850,00 Kč
112-165 - Mikrometr třmenový 0-25mm s měřicími hroty 15° z tvrdokovu
Třmenový mikrometr s měřicími hroty 15° 112-165Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené bodovým..
8 046,50 Kč Cena bez DPH: 6 650,00 Kč
293-236-30 - Mikrometr třmenový digitální 50-75 mm, IP 65, s výstupem dat
DIGIMATIC Třmenový mikrometr IP65 50-75 293-236-30Třmenové mikrometry se stupněm ochrany IP65 vyznač..
16 819,00 Kč Cena bez DPH: 13 900,00 Kč
147-301 - Mikrometr třmenový 0-25mm
Třmenový mikrometr s obzvlášť malým vyložením třmene 147-301Mitutoyo noniové třmenové mikrometry pro..
9 528,75 Kč Cena bez DPH: 7 875,00 Kč
Tagy: mikrometr





