DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr 0 - 1" 323-350-30
DIGIMATIC Třmenové mikrometry s talířkovými doteky se používají zejména k měření prvků v těžko přístupných místech. Nabízí následující výhody: Na měření vzdáleností zubů a pro měření vzdáleností zápichů. Umožňují měřit zapuštěné prvky, které jsou jinak velmi obtížně měřitelné standardními třmenovými mikrometry.
| Digitální/Analogové: | Digitální |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Palcové/Metrické |
| Rozsah měření: | 0–1" |
| Čís. krok: | 0.00005"/0.001 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±0.0002" |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±0,0002" |
| Odchylka v délceV MPE: | 0,00016" |
| Rovnoběžnost: | 0.00016" |
| Displej: | LCD, výška číslic 7,5 mm |
| Měřicí plocha: | Kalená ocel, jemně lapováno |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Výstup dat: | Ano |
| Měřicí síla: | 3 - 8N |
| Napájení: | 1 baterie SR44 |
| Životnost baterie: | Cca 2,4 roku |
| Měřitelný modul: | 0.5 - 6mm |
| ORIGIN: | Ano |
| NULOVÁNÍ / ABS přepínání: | Ano |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Funkce "Lock" (blokování klávesnice): | Ano |
| HOLD: | Ano |
| Hmot.: | 290g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
- 1 baterie
323-350-30 - Digitální třmenový mikrometr s talířkovými doteky 0 - 1"
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 323-350-30
- EAN: 4946368689579
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
25 742,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 21 275,00 Kč
Podobné výrobky
148-501 - hlavice mikrometrická vestavná 0-0,5"
Vestavná mikrometrická hlavice s upínací maticí 0 - 0,5" 148-501Malé, standardní, Mitutoyo mikrometr..
2 692,25 Kč Cena bez DPH: 2 225,00 Kč
102-718 - 1-2inch mikrometr třmenový
Třmenový mikrometr s kombinovanou řehtačkou 1 - 2" 102-718Mitutoyo ne-digitální mikrometr s kombinov..
4 991,25 Kč Cena bez DPH: 4 125,00 Kč
323-351-30 - Digitální třmenový mikrometr s talířkovými doteky 1 - 2"
DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr 1" - 2" 323-351-30DIGIMATIC Třmenové mikrometry s talířkovými..
28 677,00 Kč Cena bez DPH: 23 700,00 Kč
422-330-30 - Mirometr Mitutoyo blade
DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr s úzkými měřicími ploškami Provedení A 422-330-30DIGIMATIC Tř..
34 817,75 Kč Cena bez DPH: 28 775,00 Kč
Tagy: mikrometr





