DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr 75-100 mm 323-253-30
DIGIMATIC Třmenové mikrometry s talířkovými doteky se používají zejména k měření prvků v těžko přístupných místech. Nabízí následující výhody: Na měření vzdáleností zubů a pro měření vzdáleností zápichů. Umožňují měřit zapuštěné prvky, které jsou jinak velmi obtížně měřitelné standardními třmenovými mikrometry.
| Digitální/Analogové: | Digitální |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 75–100mm |
| Čís. krok: | 0,001 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±6 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±6 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 6 µm |
| Rovinnost: | 1 µm |
| Rovnoběžnost: | 6 µm |
| Displej: | LCD, výška číslic 7,5 mm |
| Měřicí plocha: | Kalená ocel, jemně lapováno |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Výstup dat: | Ano |
| Měřicí síla: | 3 - 8N |
| Napájení: | 1 baterie SR44 |
| Životnost baterie: | Cca 2,4 roku |
| Měřitelný modul: | 0.5 - 6mm |
| ORIGIN: | Ano |
| NULOVÁNÍ / ABS přepínání: | Ano |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Funkce "Lock" (blokování klávesnice): | Ano |
| HOLD: | Ano |
| Hmot.: | 610g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
- 1 baterie
323-253-30 - mikrometr třmenový digitální s talířkovými měřícími doteky, rozsah 75-100
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 323-253-30
- EAN: 4946368689562
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
31 066,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 25 675,00 Kč
Podobné výrobky
143-104 - Mikrometr třmenový s měřícími rameny 75-100mm
Třmenový mikrometr s měřicími rameny 75-100 mm 143-104Třmenové mikrometry s měřicími čelistmi jsou s..
15 669,50 Kč Cena bez DPH: 12 950,00 Kč
395-254-30 - Dig. třmenový mikrometr ve zvláštním provedení 75-100 mm
DIGIMATIC Třmenové mikrometry s kulovým nebo válcovým pevným dotekem 395-254-30Tyto DIGIMATIC Třmeno..
25 924,25 Kč Cena bez DPH: 21 425,00 Kč
111-118 - Mikrometr třmenový 75-100mm
Třmenový mikrometr s osazenými měřicími plochami 111-118Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřen..
10 738,75 Kč Cena bez DPH: 8 875,00 Kč
293-237-30 - Mikrometr třmenový digitální 75-100 mm, IP 65, s výstupem dat
DIGIMATIC Třmenový mikrometr IP65 75-100 293-237-30Třmenové mikrometry se stupněm ochrany IP65 vyzna..
18 966,75 Kč Cena bez DPH: 15 675,00 Kč
Tagy: mikrometr





