DIGIMATIC Třmenový mikrometr IP65 v sadě 0-100 293-963-30
Třmenové mikrometry se stupněm ochrany IP65 vyznačující se vynikající přesností, jsou s a bez výstupu dat, velmi robustní a nabízejí následující výhody: Vynikajicí přesnost a materiál odolný vůči olejům jsou vhodné pro všechny plastové díly. Extrémně dlouhá životnost baterie - až 2,4 roku. Vynikající ochrana vůči vodě a prachu umožňuje používat tyto mikrometry i v místech, kde se vyskytuje stříkající chladivo.
| Digitální/Analogové: | Digitální |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 0–100mm |
| Čís. krok: | 0.001 mm |
| Displej: | LCD, výška číslic 7,5 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Výstup dat: | Ano |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Napájení: | 1 baterie SR44 |
| Životnost baterie: | Cca 2,4 roku |
| Obsah sady: | 293-230-30 / 293-231-30 / 293-232-30 / 293-233-30 + nastavovací měrka 25 mm, 50 mm a 75 mm |
| NULOVÁNÍ / ABS přepínání: | Ano |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Funkce "Lock" (blokování klávesnice): | Ano |
| HOLD: | Ano |
| Hmot.: | 2725g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- klíče
- 1 baterie
- nastavovací měrky (od 25 mm)kontrolního certifikátu (rozsah měření 0-50 mm)
293-963-30 - mikrometry sada 0-100 mm, IP 65, s výstupem dat
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 293-963-30
- EAN: 4946368673219
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
54 752,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 45 250,00 Kč
Podobné výrobky
326-254-30 - mikrometr třmenový na měření závitů
Třmenový mikrometr na měření závitů 75-100 mm 326-254-30Digimatic třmenové mikrometry na měření závi..
35 029,50 Kč Cena bez DPH: 28 950,00 Kč
331-264-30 - mikrometr třmenový
DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr s osazenými měřicími plochami 331-264-30Digimatic třmenové mi..
29 130,75 Kč Cena bez DPH: 24 075,00 Kč
395-254-30 - Dig. třmenový mikrometr ve zvláštním provedení 75-100 mm
DIGIMATIC Třmenové mikrometry s kulovým nebo válcovým pevným dotekem 395-254-30Tyto DIGIMATIC Třmeno..
25 924,25 Kč Cena bez DPH: 21 425,00 Kč
102-304 - Mikrometr třmenový 75-100 mm
Třmenové mikrometry s tepelně-izolačními plochami 102-304Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové ..
4 416,50 Kč Cena bez DPH: 3 650,00 Kč
Tagy: mikrometr





