Digitální mikrometr 293-588
DIGIMATIC Třmenové mikrometry nabízí následující výhody: Jednotka otočného displeje o 330° umožňuje snadné odečítání naměřené hodnoty ve všech pozicích měření. Měřicí plochy osazené tvrdokovem.
| Model: | MDC-475MB |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Digitální |
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 450–475mm |
| Čís. krok: | 0.001 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±8 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±8 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 6 µm |
| Rovinnost: | 0,6 µm |
| Rovnoběžnost: | 6 µm |
| Třída přesnosti EN ISO 3611: | Třída 2 |
| Displej: | LCD, výška číslic 7,5 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Vřeteno: | ø8 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø21 mm |
| Výstup dat: | Ano |
| Měřicí síla: | 10 - 14N |
| Napájení: | 2 baterie SR44 |
| Životnost baterie: | Cca 1,8 roku |
| NULOVÁNÍ / ABS přepínání: | Ano |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Funkce "Lock" (blokování klávesnice): | Ano |
| HOLD: | Ano |
| 2 x PRESET (předvolba): | Ano |
| Hmot.: | 2900g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky
- klíče
- 2 baterií
293-588 - Mikrometr třmenový digitální MDC 450-475 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 293-588
- EAN: 4946368610351
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
31 550,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 26 075,00 Kč
Podobné výrobky
293-585 - Mikrometr třmenový digitální MDC 375-400 mm
Digitální mikrometr 293-585DIGIMATIC Třmenové mikrometry nabízí následující výhody: Jednotka otočnéh..
30 340,75 Kč Cena bez DPH: 25 075,00 Kč
104-140A - Mikrometr třmenový 100-200 mm
Třmenový mikrometr s vyměnitelným dotekem 104-140AMitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené snad..
18 603,75 Kč Cena bez DPH: 15 375,00 Kč
293-250-30 - Mikrometr třmenový digitální 100-125 mm, IP 65, s výstupem dat včetně nástavné měrky
Digitální třmenový mikrometr IP-65 s řehtačkou 293-250-30Třmenové mikrometry se stupněm ochrany IP65..
21 749,75 Kč Cena bez DPH: 17 975,00 Kč
104-143A - Mikrometr třmenový 400-500
Třmenový mikrometr s vyměnitelným dotekem 104-143AMitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené snad..
29 100,50 Kč Cena bez DPH: 24 050,00 Kč
Tagy: mikrometr




