Digitální třmenový mikrometr IP-65 s řehtačkou 293-257-30
Třmenové mikrometry se stupněm ochrany IP65 vyznačující se vynikající přesností, s výstupem dat, velmi robustní a nabízejí následující výhody: Vynikajicí přesnost a materiál odolný vůči olejům jsou vhodné pro všechny plastové díly. Extrémně dlouhá životnost baterie - až 2,4 roku. Vynikající ochrana vůči vodě a prachu umožňuje používat tyto mikrometry i v místech, kde se vyskytuje stříkající chladivo.
| Model: | MDC-300MX |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Digitální |
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 275–300mm |
| Čís. krok: | 0.001 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±4 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±4 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 5 µm |
| Rovinnost: | 0.3 µm |
| Rovnoběžnost: | 5 µm |
| Třída přesnosti EN ISO 3611: | Třída 1 |
| Displej: | LCD, výška číslic 7,5 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Výstup dat: | Ano |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Napájení: | 1 baterie SR44 |
| Životnost baterie: | Cca 1,2 roku |
| NULOVÁNÍ / ABS přepínání: | Ano |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Funkce "Lock" (blokování klávesnice): | Ano |
| HOLD: | Ano |
| 2 x PRESET (Předvolba) (nad 100 mm): | Ano |
| Hmot.: | 1540g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- klíče
- 1 baterie
- nastavovací měrky (od 25 mm)kontrolního certifikátu (rozsah měření 0-50 mm)
293-257-30 - Mikrometr třmenový digitální 275-300mm, IP 65, s výstupem dat včetně nástavné měrky
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 293-257-30
- EAN: 4946368695495
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
25 682,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 21 225,00 Kč
Podobné výrobky
103-145-10 - Mikrometr třmenový 200-225mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 200-225 mm 103-145-10Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry s noni..
8 288,50 Kč Cena bez DPH: 6 850,00 Kč
103-157 - Mikrometr třmenový 500-525mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 500-525 mm 103-157Lehké dílenské provedení se třmenem z vypalovaného smaltu. Vyba..
26 710,75 Kč Cena bez DPH: 22 075,00 Kč
111-119 - Mikrometr třmenový 100-125mm
Třmenový mikrometr s osazenými měřicími plochami 111-119Třmenové mikrometry se zúženými měřicími plo..
12 221,00 Kč Cena bez DPH: 10 100,00 Kč
126-130 - Mikrometr třmenový na měření závitů
Třmenový mikrometr na měření závitů 125-150 mm 126-130Tyto třmenové mikrometry na měření závitů by m..
19 753,25 Kč Cena bez DPH: 16 325,00 Kč
Tagy: mikrometr




