Digitální třmenový mikrometr IP-65 s řehtačkou 293-253-30
Třmenové mikrometry se stupněm ochrany IP65 vyznačující se vynikající přesností, s výstupem dat, velmi robustní a nabízejí následující výhody: Vynikajicí přesnost a materiál odolný vůči olejům jsou vhodné pro všechny plastové díly. Extrémně dlouhá životnost baterie - až 2,4 roku. Vynikající ochrana vůči vodě a prachu umožňuje používat tyto mikrometry i v místech, kde se vyskytuje stříkající chladivo.
| Model: | MDC-200MX |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Digitální |
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 175–200mm |
| Čís. krok: | 0.001 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±3 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±3 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 5 µm |
| Rovinnost: | 0.3 µm |
| Rovnoběžnost: | 5 µm |
| Třída přesnosti EN ISO 3611: | Třída 1 |
| Displej: | LCD, výška číslic 7,5 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Výstup dat: | Ano |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Napájení: | 1 baterie SR44 |
| Životnost baterie: | Cca 1,2 roku |
| NULOVÁNÍ / ABS přepínání: | Ano |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Funkce "Lock" (blokování klávesnice): | Ano |
| HOLD: | Ano |
| 2 x PRESET (Předvolba) (nad 100 mm): | Ano |
| Hmot.: | 970g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- klíče
- 1 baterie
- nastavovací měrky (od 25 mm)kontrolního certifikátu (rozsah měření 0-50 mm)
293-253-30 - Mikrometr třmenový digitální 175-200mm, IP 65, s výstupem dat včetně nástavné měrky
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 293-253-30
- EAN: 4946368695457
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
23 141,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 19 125,00 Kč
Podobné výrobky
103-157 - Mikrometr třmenový 500-525mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 500-525 mm 103-157Lehké dílenské provedení se třmenem z vypalovaného smaltu. Vyba..
26 710,75 Kč Cena bez DPH: 22 075,00 Kč
103-151 - Mikrometr třmenový 350-375 mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 350-375 mm 103-151Základní, cenově výhodné, noniové Mitutoyo třmenové mikrometry ..
16 819,00 Kč Cena bez DPH: 13 900,00 Kč
123-107 - Mikrometr třmenový s talířk. doteky 150-175 mm na měření vzdálenosti zubů
Třmenový mikrometr s talířkovými měřicími doteky 150-175 mm 123-107Třmenové mikrometry s talířkovými..
13 824,25 Kč Cena bez DPH: 11 425,00 Kč
293-256-30 - Mikrometr třmenový digitální 250-275mm, IP 65, s výstupem dat včetně nástavné měrky
Digitální třmenový mikrometr IP-65 s řehtačkou 293-256-30Třmenové mikrometry se stupněm ochrany IP65..
24 139,50 Kč Cena bez DPH: 19 950,00 Kč
Tagy: mikrometr




