DIGIMATIC Třmenový mikrometr IP65 75-100 293-233-30
Mitutoyo voděodolné digitální mikrometry vhodné pro použití v prostředích s chladícími a řeznými emulzemi. Vysoce stabilní třmen obsahuje teplotní kryt, aby se zachovala přesnost i při delších měřeních. Bubínková řehtačka zaručuje opakovatelnost měření. DIGIMATIC výstup dat.
| Model: | MDC-100MX |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Digitální |
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 75–100mm |
| Čís. krok: | 0.001 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±2 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±2 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 2 µm |
| Rovinnost: | 0,3 µm |
| Rovnoběžnost: | 2 µm |
| Třída přesnosti EN ISO 3611: | Třída 1 |
| Displej: | LCD, výška číslic 7,5 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Výstup dat: | Ano |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Napájení: | 1 baterie SR44 |
| Životnost baterie: | Cca 2,4 roku |
| NULOVÁNÍ / ABS přepínání: | Ano |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Funkce "Lock" (blokování klávesnice): | Ano |
| HOLD: | Ano |
| 2 x PRESET (Předvolba) (nad 100 mm): | Ano |
| Hmot.: | 625g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- klíče
- 1 baterie
- nastavovací měrky (od 25 mm)kontrolního certifikátu (rozsah měření 0-50 mm)
293-233-30 - Mikrometr třmenový digitální 75-100 mm, IP 65, s výstupem dat
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 293-233-30
- EAN: 4946368672854
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
16 032,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 13 250,00 Kč
Podobné výrobky
104-139A - Mikrometr třmenový 0-100 mm
Třmenový mikrometr s vyměnitelným dotekem 104-139AMitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené snad..
14 641,00 Kč Cena bez DPH: 12 100,00 Kč
395-254-30 - Dig. třmenový mikrometr ve zvláštním provedení 75-100 mm
DIGIMATIC Třmenové mikrometry s kulovým nebo válcovým pevným dotekem 395-254-30Tyto DIGIMATIC Třmeno..
25 924,25 Kč Cena bez DPH: 21 425,00 Kč
112-216 - Mikrometr třmenový 75-100 mm s měřicími hroty 30° z tvrdokovu
Třmenový mikrometr s měřicími hroty 30° 112-216Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené bodovým..
11 797,50 Kč Cena bez DPH: 9 750,00 Kč
293-237-30 - Mikrometr třmenový digitální 75-100 mm, IP 65, s výstupem dat
DIGIMATIC Třmenový mikrometr IP65 75-100 293-237-30Třmenové mikrometry se stupněm ochrany IP65 vyzna..
18 966,75 Kč Cena bez DPH: 15 675,00 Kč
Tagy: mikrometr





