Sada třmenových mikrometrů s čítačem 193-902
Třmenové mikrometry s mechanickým čítačem nabízí následující výhody: Mechanický číslicový counter Rychlejší a bezchybné odečítání.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 0–100mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 15N |
| Obsah sady: | 193-101, 193-102, 193-103, 193-104, 3 nastavovací měrky |
| Hmot.: | 1367g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
193-902 - mikrometr třmenový s čítačem,sada-4
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 193-902
- EAN: 4946368051109
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
28 677,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 23 700,00 Kč
Podobné výrobky
331-264-30 - mikrometr třmenový
DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr s osazenými měřicími plochami 331-264-30Digimatic třmenové mi..
29 130,75 Kč Cena bez DPH: 24 075,00 Kč
112-156 - Mikrometr třmenový.75-100mm s měřicími hroty 15° z kalené oceli
Třmenový mikrometr s měřicími hroty 15° 112-156Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené bodovým..
11 434,50 Kč Cena bez DPH: 9 450,00 Kč
293-237-30 - Mikrometr třmenový digitální 75-100 mm, IP 65, s výstupem dat
DIGIMATIC Třmenový mikrometr IP65 75-100 293-237-30Třmenové mikrometry se stupněm ochrany IP65 vyzna..
18 966,75 Kč Cena bez DPH: 15 675,00 Kč
114-106 - Mikrometr třmenový s prizm.dotekem 70-85mm
Třmenový mikrometr s měřicími plochami bez drážek 114-106Třmenové mikrometry s prizmatickým měřicím ..
20 116,25 Kč Cena bez DPH: 16 625,00 Kč
Tagy: mikrometr





