Sada třmenových mikrometrů s čítačem 193-901
Třmenové mikrometry s mechanickým čítačem nabízí následující výhody: Mechanický číslicový counter Rychlejší a bezchybné odečítání.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 0–75mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 15N |
| Obsah sady: | 193-101, 193-102, 193-103, 2 nastavovací měrky |
| Hmot.: | 820g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
193-901 - mikrometr třmenový s čítačem,sada-3
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 193-901
- EAN: 4946368051093
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
19 602,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 16 200,00 Kč
Podobné výrobky
326-253-30 - digitální mikrometr třmenový na měření závitů
Třmenový mikrometr na měření závitů 50-75 mm 326-253-30Digimatic třmenové mikrometry na měření závit..
33 275,00 Kč Cena bez DPH: 27 500,00 Kč
112-215 - Mikrometr třmenový 50-75mm s měřicími hroty 30° z tvrdokovu
Třmenový mikrometr s měřicími hroty 30° 112-215Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené bodovým..
10 375,75 Kč Cena bez DPH: 8 575,00 Kč
114-105 - Mikrometr třmenový s prizm.dotekem 55-70mm
Třmenový mikrometr s měřicími plochami bez drážek 114-105Třmenové mikrometry s prizmatickým měřicím ..
17 817,25 Kč Cena bez DPH: 14 725,00 Kč
112-203 - Mikrometr třmenový 50-75mm s měřicími hroty 30° z kalené oceli
Třmenový mikrometr s měřicími hroty 30° 112-203Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené bodovým..
9 468,25 Kč Cena bez DPH: 7 825,00 Kč
Tagy: mikrometr




