Třmenový mikrometr s čítačem 75-100 mm 193-104
Třmenové mikrometry s mechanickým čítačem nabízí následující výhody: Mechanický číslicový counter Rychlejší a bezchybné odečítání.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 75–100mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±3 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±3 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 3 µm |
| Rovinnost: | 0,6 µm |
| Rovnoběžnost: | 3 µm |
| Třída přesnosti EN ISO 3611: | Třída 2 |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 15N |
| Hmot.: | 489g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
193-104 - mikrometr třmenový s čítačem
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 193-104
- EAN: 4946368050102
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
9 468,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 7 825,00 Kč
Podobné výrobky
343-253-30 - mikrometr třmenový ve zvláštním provedení 75-100mm
Digitální třmenový mikrometr s měřicími čelistmi pro měření na těžko přístupných místech 75-100 mm 3..
32 700,25 Kč Cena bez DPH: 27 025,00 Kč
145-188 - Mikrometr s čelistmi pro vnitřní měření 75-100mm
Analogový vnitřní mikrometr s měřicími čelistmi 75-100 mm 145-188Digimatic třmenové mikrometry s čel..
12 190,75 Kč Cena bez DPH: 10 075,00 Kč
147-304 - Mikrometr třmenový 75-100mm
Třmenový mikrometr s obzvlášť malým vyložením třmene 75-100 mm 147-304Mitutoyo noniové třmenové mikr..
14 278,00 Kč Cena bez DPH: 11 800,00 Kč
112-156 - Mikrometr třmenový.75-100mm s měřicími hroty 15° z kalené oceli
Třmenový mikrometr s měřicími hroty 15° 112-156Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené bodovým..
11 434,50 Kč Cena bez DPH: 9 450,00 Kč
Tagy: mikrometr





