Třmenový mikrometr s čítačem 50-75 mm 193-103
Třmenové mikrometry s mechanickým čítačem nabízí následující výhody: Mechanický číslicový counter Rychlejší a bezchybné odečítání.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 50–75mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±2 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±2 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 2 µm |
| Rovinnost: | 0,6 µm |
| Rovnoběžnost: | 2 µm |
| Třída přesnosti EN ISO 3611: | Třída 1 |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 15N |
| Hmot.: | 379g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
193-103 - mikrometr třmenový s čítačem
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 193-103
- EAN: 4946368050096
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
8 651,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 7 150,00 Kč
Podobné výrobky
114-105 - Mikrometr třmenový s prizm.dotekem 55-70mm
Třmenový mikrometr s měřicími plochami bez drážek 114-105Třmenové mikrometry s prizmatickým měřicím ..
17 817,25 Kč Cena bez DPH: 14 725,00 Kč
323-252-30 - mikrometr třmenový digitální s talířkovými měřícími doteky na měření ozube, rozsah 50-75mm
Digitální třmenové mikrometry s talířkovými doteky, IP65 323-252-30DIGIMATIC Třmenové mikrometry s t..
29 947,50 Kč Cena bez DPH: 24 750,00 Kč
111-117 - Mikrometr třmenový 50-75 mm
Třmenový mikrometr s osazenými měřicími plochami 111-117Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřen..
10 073,25 Kč Cena bez DPH: 8 325,00 Kč
293-242-30 - Mikrometr třmenový digitální 50-75 mm, IP 65, bez výstupu dat včetně nástavné měrky
DIGIMATIC Třmenový mikrometr IP65 50-75 293-242-30Třmenové mikrometry se stupněm ochrany IP65 vyznač..
12 463,00 Kč Cena bez DPH: 10 300,00 Kč
Tagy: mikrometr





