Třmenový mikrometr s čítačem 25-50 mm 193-102
Třmenové mikrometry s mechanickým čítačem nabízí následující výhody: Mechanický číslicový counter Rychlejší a bezchybné odečítání.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 25–50mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±2 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±2 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 2 µm |
| Rovinnost: | 0,6 µm |
| Rovnoběžnost: | 2 µm |
| Třída přesnosti EN ISO 3611: | Třída 2 |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Vřeteno: | ø 6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 15N |
| Hmot.: | 275g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
193-102 - mikrometr třmenový s čítačem
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 193-102
- EAN: 4946368050089
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
7 018,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 5 800,00 Kč
Podobné výrobky
112-154 - Mikrometr třmenový 25-50mm s měřicími hroty 15° z kalené oceli
Třmenový mikrometr s měřicími hroty 15° 112-154Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené bodovým..
8 863,25 Kč Cena bez DPH: 7 325,00 Kč
326-252-30 - digitální mikrometr třmenový na měření závitů
Třmenový mikrometr na měření závitů 25-50 mm 326-252-30Digimatic třmenové mikrometry na měření závit..
32 458,25 Kč Cena bez DPH: 26 825,00 Kč
342-252-30 - mikrometr třmenový 25-50mm
DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr s úhlem 15° 342-252-30DIGIMATIC Třmenové mikrometry s měřicím..
25 500,75 Kč Cena bez DPH: 21 075,00 Kč
293-235-30 - Mikrometr třmenový digitální 25-50 mm, IP 65, s výstupem dat
DIGIMATIC Třmenový mikrometr IP65 25-50 293-235-30Třmenové mikrometry se stupněm ochrany IP65 vyznač..
13 763,75 Kč Cena bez DPH: 11 375,00 Kč
Tagy: mikrometr





