Třmenový mikrometr s čítačem 0-25 mm 193-101
Třmenové mikrometry s mechanickým čítačem nabízí následující výhody: Mechanický číslicový counter Rychlejší a bezchybné odečítání.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 0–25mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±2 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±2 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 2 µm |
| Rovinnost: | 0,6 µm |
| Rovnoběžnost: | 2 µm |
| Třída přesnosti EN ISO 3611: | Třída 2 |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 15N |
| Hmot.: | 224g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
193-101 - mikrometr třmenový 0-25 mm/0,01 mm s mech. čítačem
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 193-101
- EAN: 4946368193007
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
4 688,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 3 875,00 Kč
Podobné výrobky
123-101 - Mikrometr třmenový s talířk.doteky 0-25 mm
Třmenový mikrometr s talířkovými měřicími doteky 123-101Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřen..
8 137,25 Kč Cena bez DPH: 6 725,00 Kč
395-262-30 - Třmenové mikrometry s kulovým nebo válcovým pevným dotekem 0-25 mm
Digitální třmenové mikrometry s kulovým nebo válcovým pevným dotekem, IP65 395-262-30Tyto DIGIMATIC ..
20 146,50 Kč Cena bez DPH: 16 650,00 Kč
112-153 - Mikrometr třmenový 0-25mm s měřicími hroty 15° z kalené oceli
Třmenový mikrometr s měřicími hroty 15° 112-153Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené bodovým..
7 260,00 Kč Cena bez DPH: 6 000,00 Kč
342-271-30 - Mikrometr třmenový 0-25 mm pro měření výšky zřasení
"DIGIMATIC" Třmenový mikrometr QUICK pro měření výšky zřasení 342-271-30Třmenové mikrometry na měřen..
21 780,00 Kč Cena bez DPH: 18 000,00 Kč
Tagy: mikrometr





