Digimatic mikrometrická hlavice 164-164
Mitutoyo digitální mikrometrické hlavice s neotáčivým vřetenem, jednoduchou stopkou 0÷0.71" a plochou měřicí plochou vřetene. Displej je otočný pro pohodlnější zobrazení měření hodnoty. DIGIMATIC výstup dat.
| Digitální/Analogové: | Digitální |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Palcové/Metrické |
| Rozsah měření: | 0–2" |
| Čís. krok: | 0.00005"/0.001 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±0.00015" |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±0,00015" |
| Měřicí plocha: | plochý |
| Upínací stopky ø: | 0,709" |
| Upínací stopka: | plochý |
| Poznámka: | Neotáčivé vřeteno |
| Displej: | LCD, výška číslic 7,5 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem |
| Výstup dat: | Ano |
| Napájení: | 2 baterie SR44 |
| Životnost baterie: | Cca 1,8 roku |
| NULOVÁNÍ / ABS přepínání: | Ano |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| 2 x PRESET (předvolba): | Ano |
| Přepínání směru čítání: | Ano |
| Hmot.: | 490g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- klíče
- 1 baterie
164-164 - Digitální mikrometrická hlavice s rozsahem měření 0-2"
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 164-164
- EAN: 4946368610283
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
28 828,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 23 825,00 Kč
Podobné výrobky
350-274-30 - Digitální vestavná mikrometrická hlavice 0-25mm
Digitální vestavná mikrometrická hlavice, IP65 350-274-30Vestavné mikrometrické hlavice s rozsahem m..
17 575,25 Kč Cena bez DPH: 14 525,00 Kč
148-851 - Vestavná mikrometrická hlavice s upínací maticí 0 - 0,5"
Vestavná mikrometrická hlavice s upínací maticí 0 - 0,5" 148-851Malé, standardní, Mitutoyo mikrometr..
2 934,25 Kč Cena bez DPH: 2 425,00 Kč
110-111 - 0-.05inch mikrometr vestavný
Vestavná mikrometrická hlavice 0 - 0,05" 110-111Mitutoyo mikrometrické hlavice s noniovou stupnicí s..
14 308,25 Kč Cena bez DPH: 11 825,00 Kč
148-858 - hlavice mikrometrická vestavná
Micrometer Head Zero Adjustable 148-858Standardní provedení malých velikostí vestavných mikrometrick..
6 080,25 Kč Cena bez DPH: 5 025,00 Kč
Tagy: mikrometr





