Digitální vestavná mikrom. hlavice 164-163
Mitutoyo digitální mikrometrické hlavice s neotáčivým vřetenem, jednoduchou stopkou 0÷18 mm a plochou měřicí plochou vřetene. Displej je otočný pro pohodlnější zobrazení měření hodnoty. Se standardní řehtačkou. DIGIMATIC výstup dat.
| Digitální/Analogové: | Digitální |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 0–50mm |
| Čís. krok: | 0.001 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±3 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±3 µm |
| Měřicí plocha: | Plochá |
| Stoupání vřetene: | 0,5mm |
| Stopka ø: | 18mm |
| Upínací stopka: | Plochá |
| Poznámka: | Neotáčivé vřeteno |
| Displej: | LCD, výška číslic 7,5 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem |
| Výstup dat: | Ano |
| Napájení: | 2 baterie SR44 |
| Životnost baterie: | cca 1,8 roku |
| NULOVÁNÍ / ABS přepínání: | Ano |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| 2 x PRESET (předvolba): | Ano |
| Přepínání směru čítání: | Ano |
| Hmot.: | 490g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- klíče
- 1 baterie
164-163 - mikrometrické vestavné hlavice DIGIMATIC 0-50 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 164-163
- EAN: 4946368610276
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
28 828,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 23 825,00 Kč
Podobné výrobky
350-281-30 - Digitální vestavná mikrometrická hlavice 0-25mm
Digitální vestavná mikrometrická hlavice, IP65 350-281-30Vestavné mikrometrické hlavice s rozsahem m..
12 614,25 Kč Cena bez DPH: 10 425,00 Kč
350-252-30 - Digitální vestavná mikrometrická hlavice 0-25mm
DIGIMATIC Vestavná mikrometrická hlavice 350-252-30Vestavné mikrometrické hlavice s rozsahem měření ..
16 002,25 Kč Cena bez DPH: 13 225,00 Kč
350-283-30 - Digitální vestavná mikrometrická hlavice 0-25mm půlkulatá
Digitální vestavná mikrometrická hlavice, IP65 350-283-30Vestavné mikrometrické hlavice s rozsahem m..
17 393,75 Kč Cena bez DPH: 14 375,00 Kč
150-192 - hlavice mikrometrická vestavná 0-25mm
Standardní vestavná mikrometrická hlavice 0-25 mm 150-192Středně velké, standardní, Mitutoyo mikrome..
2 178,00 Kč Cena bez DPH: 1 800,00 Kč
Tagy: mikrometr





