Vestavná mikrometrická hlavice pro stůl XY, bubínek 49mm 152-389
Mitutoyo mikrometrické hlavice s obousměrnou noniovou stupnicí v provedení osy Y, velkým bubínkem, jednoduchou stopkou Ø 18 mm a těžkým vřetenem Ø 8 mm opatřeným plochou neotáčivou měřicí plochou.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 0–25mm |
| Děl. stup.: | 0.005 mm |
| Dělení stupnice: | 0.005 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±2 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±2 µm |
| Měřicí plocha: | Plochá (kalená) s neotáčivým vřetenem |
| Stoupání vřetene: | 1mm |
| Stopka ø: | 18mm |
| Upínací stopka: | Jednoduchá |
| Speciální vlastnost: | Pro osu YObousměrná stupnice |
| Měřicí plocha: | Kalená ocel (>60 HRC) |
| Hmot.: | 270g |
Obsah balení
- In a paper box
152-389 - Vestavná mikrometrická hlavice pro stůl XY, bubínek 49mm 0-25-0 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 152-389
- EAN: 4946368022932
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
8 742,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 7 225,00 Kč
Podobné výrobky
350-274-30 - Digitální vestavná mikrometrická hlavice 0-25mm
Digitální vestavná mikrometrická hlavice, IP65 350-274-30Vestavné mikrometrické hlavice s rozsahem m..
17 575,25 Kč Cena bez DPH: 14 525,00 Kč
350-272-30 - Digitální vestavná mikrometrická hlavice 0-25mm
Digitální vestavná mikrometrická hlavice, IP65 350-272-30Vestavné mikrometrické hlavice s rozsahem m..
16 002,25 Kč Cena bez DPH: 13 225,00 Kč
350-282-30 - Digitální vestavná mikrometrická hlavice 0-25mm s upínací maticí
Digitální vestavná mikrometrická hlavice, IP65 350-282-30Vestavné mikrometrické hlavice s rozsahem m..
16 002,25 Kč Cena bez DPH: 13 225,00 Kč
350-252-30 - Digitální vestavná mikrometrická hlavice 0-25mm
DIGIMATIC Vestavná mikrometrická hlavice 350-252-30Vestavné mikrometrické hlavice s rozsahem měření ..
16 002,25 Kč Cena bez DPH: 13 225,00 Kč
Tagy: mikrometr




