Standardní vestavná mikrometrická hlavice 0-25 mm 150-192
Středně velké, standardní, Mitutoyo mikrometrické hlavice s noniovou stupnicí, jednoduchou stopkou Ø 10 mm a plochou měřicí plochou vřetene osazenou tvrdokovem.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Roz. měř.: | 0–25mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±2 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±2 µm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Měřicí plocha: | Plochá |
| Stoupání vřetene: | 0,5mm |
| Stopka ø: | 10mm |
| Upínací stopka: | Jednoduchá |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem |
| Hmot.: | 95g |
Obsah balení
- In a paper box with spanner 301336
150-192 - hlavice mikrometrická vestavná 0-25mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 150-192
- EAN: 4946368021898
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
2 178,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 1 800,00 Kč
Podobné výrobky
350-283-30 - Digitální vestavná mikrometrická hlavice 0-25mm půlkulatá
Digitální vestavná mikrometrická hlavice, IP65 350-283-30Vestavné mikrometrické hlavice s rozsahem m..
17 393,75 Kč Cena bez DPH: 14 375,00 Kč
152-390 - Vestavná mikrometrická hlavice pro stůl XY, bubínek 49mm 0-25 mm
Vestavná mikrometrická hlavice pro stůl XY, bubínek 49mm 152-390Mitutoyo mikrometrické hlavice s obo..
8 742,25 Kč Cena bez DPH: 7 225,00 Kč
350-281-30 - Digitální vestavná mikrometrická hlavice 0-25mm
Digitální vestavná mikrometrická hlavice, IP65 350-281-30Vestavné mikrometrické hlavice s rozsahem m..
12 614,25 Kč Cena bez DPH: 10 425,00 Kč
350-282-30 - Digitální vestavná mikrometrická hlavice 0-25mm s upínací maticí
Digitální vestavná mikrometrická hlavice, IP65 350-282-30Vestavné mikrometrické hlavice s rozsahem m..
16 002,25 Kč Cena bez DPH: 13 225,00 Kč
Tagy: mikrometr





