Vestavná mikrometrická hlavice s upínací maticí 0-13 mm 148-506
Standardní provedení malých velikostí vestavných mikrometrických hlavic s nulovým nastavením bubínku. Nabízí následující výhody: Uvolněním fixačního šroubu na stupnici bubínku je možné nové nastavení nulového bodu v každé pozici.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 0–13mm |
| Děl. stup.: | 0.01 mm |
| Dělení stupnice: | 0.01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±2 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±2 µm |
| Měřicí plocha: | Plochá |
| Stoupání vřetene: | 0,5mm |
| Stopka ø: | 9,5mm |
| Upínací stopka: | Jednoduchá |
| Měřicí plocha: | Kalená ocel (>60 HRC) |
| Hmot.: | 35g |
Obsah balení
- In a paper box with hex wrench 202863
148-506 - hlavice mikrometrická vestavná 0-13 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 148-506
- EAN: 4946368021300
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
2 873,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 2 375,00 Kč
Podobné výrobky
148-864 - hlavice mikrometrická vestavná 13-0mm
Vestavná mikrometrická hlavice s upínací maticí 13-0 mm 148-864Malé, standardní, Mitutoyo mikrometri..
3 267,00 Kč Cena bez DPH: 2 700,00 Kč
148-504 - hlavice mikrometrická vestavná 0-13mm s upínací maticí
Vestavná mikrometrická hlavice s upínací maticí 0-13 mm 148-504Malé, standardní, Mitutoyo mikrometri..
3 055,25 Kč Cena bez DPH: 2 525,00 Kč
148-508 - hlavice mikrometrická vestavná 0-13mm
Vestavná mikrometrická hlavice s upínací maticí 0-13 mm 148-508Standardní provedení malých velikostí..
2 873,75 Kč Cena bez DPH: 2 375,00 Kč
148-503 - hlavice mikrometrická vestavná 0-13mm
Vestavná mikrometrická hlavice s upínací maticí 0-13 mm 148-503Malé, standardní, Mitutoyo mikrometri..
2 692,25 Kč Cena bez DPH: 2 225,00 Kč
Tagy: mikrometr





