Vestavná mikrometrická hlavice s upínací maticí 0 - 0,5" 148-501
Malé, standardní, Mitutoyo mikrometrické hlavice s noniovou stupnicí, nulovým nastavením bubínku, jednoduchou stopkou Ø 0.375" a plochou měřicí plochou vřetene.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Palcové |
| Rozsah měření: | 0–0,5" |
| Děl. stup.: | 0.001" |
| Dělení stupnice: | 0.001" |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±0.0001" |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±0,0001" |
| Měřicí plocha: | plochý |
| Stoupání vřetene: | 0,5mm |
| Upínací stopky ø: | 0,375" |
| Upínací stopka: | Ploché |
| Měřicí plocha: | Kalená ocel (>60 HRC) |
| Hmot.: | 40g |
Obsah balení
- In a paper box with hex wrench 202863
148-501 - hlavice mikrometrická vestavná 0-0,5"
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 148-501
- EAN: 4946368021256
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
2 692,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 2 225,00 Kč
Podobné výrobky
102-717 - mikrometr třmenový 1 palcový
Třmenový mikrometr s kombinovanou řehtačkou 0 - 1" 102-717Mitutoyo ne-digitální mikrometr s kombinov..
2 934,25 Kč Cena bez DPH: 2 425,00 Kč
422-330-30 - Mirometr Mitutoyo blade
DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr s úzkými měřicími ploškami Provedení A 422-330-30DIGIMATIC Tř..
34 817,75 Kč Cena bez DPH: 28 775,00 Kč
102-718 - 1-2inch mikrometr třmenový
Třmenový mikrometr s kombinovanou řehtačkou 1 - 2" 102-718Mitutoyo ne-digitální mikrometr s kombinov..
4 991,25 Kč Cena bez DPH: 4 125,00 Kč
323-351-30 - Digitální třmenový mikrometr s talířkovými doteky 1 - 2"
DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr 1" - 2" 323-351-30DIGIMATIC Třmenové mikrometry s talířkovými..
28 677,00 Kč Cena bez DPH: 23 700,00 Kč
Tagy: mikrometr





