Mikrom. hlavice, posuv vřetene 0,25mm/rev. 148-322
Mikrometrické hlavice standardního provedení, malé velikosti a rozsahem měření 6,5 mm a 13 mm. Nabízí následující výhody: Jemný posuv vřetene 0,25 mm/ot. pro jemné nastavení.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 0 - 6,5mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±2 µm |
| Měřicí plocha: | Vypouklá (SR4) |
| Stoupání vřetene: | 0,25 mmmm |
| Stopka ø: | 9,5mm |
| Upínací stopka: | Ploché |
| Měřicí plocha: | Kalená ocel (>60 HRC) |
| Hmot.: | 30g |
Obsah balení
- In a paper box
148-322 - vestavná mikrometrická hlavice
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 148-322
- EAN: 4946368021119
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
3 418,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 2 825,00 Kč
Podobné výrobky
148-216 - hlavice mikrometrická vestavná 0-5mm
Malá vestavná mikrometrická hlavice 148-216Extrémně malé, miniaturní mikrometrické hlavice určené pr..
3 751,00 Kč Cena bez DPH: 3 100,00 Kč
148-215 - hlavice mikrometrická vestavná 0-5mm
Malá vestavná mikrometrická hlavice 148-215Extrémně malé, miniaturní mikrometrické hlavice určené pr..
3 630,00 Kč Cena bez DPH: 3 000,00 Kč
Tagy: mikrometr



