Třmenový mikrometr s obzvlášť malým vyložením třmene 75-100 mm 147-304
Mitutoyo noniové třmenové mikrometry pro měření tloušťky nábojů a šířky žeber uvnitř otvorů. Standardní řehtačka zaručuje opakovatelnost měření.
| Model: | CSM-100 |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 75–100mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±3 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±3 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 3 μm |
| Rovinnost: | 0,6 µm |
| Rovnoběžnost: | 3 μm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Vřeteno: | ø 6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Hmot.: | 185g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
147-304 - Mikrometr třmenový 75-100mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 147-304
- EAN: 4946368020457
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
14 278,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 11 800,00 Kč
Podobné výrobky
103-140-10 - Mikrometr třmenový 75-100 mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 75-100 mm 103-140-10Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry s nonio..
3 569,50 Kč Cena bez DPH: 2 950,00 Kč
115-218 - Mikrometr třmenový na zaoblené plochy 75-100 mm
Třmenový mikrometr na měření klenutých ploch 115-218Tyto Třmenové mikrometry s kulovým nebo válcovým..
7 623,00 Kč Cena bez DPH: 6 300,00 Kč
123-104 - Mikrometr třmenový s talířk.doteky 75-100mm
Třmenový mikrometr s talířkovými měřicími doteky 75-100 mm 123-104Mitutoyo noniové třmenové mikromet..
11 616,00 Kč Cena bez DPH: 9 600,00 Kč
115-118 - Mikrometr třmenový na zaoblené plochy 75-100mm
Třmenový mikrometr na měření klenutých ploch 115-118Mitutoyo noniové třmenové mikrometry s kulovým p..
6 655,00 Kč Cena bez DPH: 5 500,00 Kč
Tagy: mikrometr




