Třmenový mikrometr s obzvlášť malým vyložením třmene 50-75 mm 147-303
Mitutoyo noniové třmenové mikrometry pro měření tloušťky nábojů a šířky žeber uvnitř otvorů. Standardní řehtačka zaručuje opakovatelnost měření.
| Model: | CSM-75 |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 50–75mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±2 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±2 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 3 µm |
| Rovinnost: | 0,6 µm |
| Rovnoběžnost: | 3 µm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Vřeteno: | ø 6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Hmot.: | 170g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
147-303 - Mikrometr třmenový 50-75mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 147-303
- EAN: 4946368020440
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
12 735,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 10 525,00 Kč
Podobné výrobky
111-117 - Mikrometr třmenový 50-75 mm
Třmenový mikrometr s osazenými měřicími plochami 111-117Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřen..
10 073,25 Kč Cena bez DPH: 8 325,00 Kč
293-242-30 - Mikrometr třmenový digitální 50-75 mm, IP 65, bez výstupu dat včetně nástavné měrky
DIGIMATIC Třmenový mikrometr IP65 50-75 293-242-30Třmenové mikrometry se stupněm ochrany IP65 vyznač..
12 463,00 Kč Cena bez DPH: 10 300,00 Kč
331-263-30 - mikrometr třmenový
DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr s osazenými měřicími plochami 331-263-30Digimatic třmenové mi..
27 890,50 Kč Cena bez DPH: 23 050,00 Kč
326-353-30 - 2-3/50-75 mikrometr třmenový na měření závitů
Třmenový mikrometr na měření závitů 50-75 mm/2-3" 326-353-30Digimatic třmenové mikrometry na měření ..
33 275,00 Kč Cena bez DPH: 27 500,00 Kč
Tagy: mikrometr





