Třmenový mikrometr s obzvlášť malým vyložením třmene 147-302
Mitutoyo noniové třmenové mikrometry pro měření tloušťky nábojů a šířky žeber uvnitř otvorů. Standardní řehtačka zaručuje opakovatelnost měření.
| Model: | CSM-50 |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 25–50mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±2 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±2 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 3 µm |
| Rovinnost: | 0,6 µm |
| Rovnoběžnost: | 3 µm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Vřeteno: | ø 6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Hmot.: | 150g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
147-302 - Mikrometr třmenový 25-50mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 147-302
- EAN: 4946368020433
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
10 224,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 8 450,00 Kč
Podobné výrobky
342-262-30 - mikrometr třmenový 25-50mm
DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr s úhlem 30° 342-262-30DIGIMATIC Třmenové mikrometry s měřicím..
25 500,75 Kč Cena bez DPH: 21 075,00 Kč
343-251-30 - mikrometr třmenový ve zvláštním provedení 25-50mm
Digitální třmenový mikrometr s měřicími čelistmi pro měření na těžko přístupných místech 25-50 mm 34..
29 705,50 Kč Cena bez DPH: 24 550,00 Kč
107-202 - Mikrometr třmenový 25-50mm
Třmenový mikrometr pro sériová měření 107-202Třmenové mikrometry s číselníkovým úchylkoměrem umožňuj..
15 034,25 Kč Cena bez DPH: 12 425,00 Kč
114-122 - Mikrometr třmenový s prizm.dotekem 25-45mm
Třmenový mikrometr s měřicími plochami bez drážek 114-122Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatře..
22 838,75 Kč Cena bez DPH: 18 875,00 Kč
Tagy: mikrometr





