Třmenový mikrometr pro přesnou kontrolu švů konzerv a plechovek 147-202
Mitutoyo noniové třmenové mikrometry pro měření šířek, výšek a hloubek spojů (švů) plechovek sprejů.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 0–13mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±3 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±3 µm |
| Poznámka: | Pro plechovky od sprejů |
| Měřicí plocha: | Kalená ocel, jemně lapováno |
| Vřeteno: | ø5 mm, stoupání vřetene 0,5 mm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø13 mm |
| Hmot.: | 65g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- klíče
147-202 - Mikrometr třmenový 0-13mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 147-202
- EAN: 4946368020419
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
7 925,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 6 550,00 Kč
Podobné výrobky
115-215 - Mikrometr třmenový na zaoblené plochy 0-25 mm
Třmenový mikrometr na měření klenutých ploch 115-215Mitutoyo noniové třmenové mikrometry s kulovým p..
6 322,25 Kč Cena bez DPH: 5 225,00 Kč
114-204 - Mikrometr třmenový s prizm. dotekem 2,3-25 mm
Třmenový mikrometr s měřicími plochami bez drážek 114-204Třmenové mikrometry s prizmatickým měřicím ..
16 819,00 Kč Cena bez DPH: 13 900,00 Kč
324-251-30 - mikrometr třmenový pro měření ozubení 0-25mm
Digitální třmenový mikrometr na měření ozubení IP65 324-251-30Třmenové mikrometry na měření ozubenýc..
31 066,75 Kč Cena bez DPH: 25 675,00 Kč
117-101 - Mikrometr třmenový s vyměnitelným dotekem
Mikrometr s vyměnitelným dotekem 117-101Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené snadno vyměnit..
10 073,25 Kč Cena bez DPH: 8 325,00 Kč
Tagy: mikrometr





