Třmenový mikrometr pro přesnou kontrolu švů konzerv a plechovek 147-105
Mitutoyo noniové třmenové mikrometry pro měření šířek, výšek a hloubek spojů (švů) hliníkových plechovek.
| Model: | CSM4-13 |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 0–13mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±3 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±3 µm |
| Poznámka: | Pro hliníkové plechovky |
| Měřicí plocha: | Kalená ocel, jemně lapováno |
| Vřeteno: | ø5 mm, stoupání vřetene 0,5 mm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø13 mm |
| Hmot.: | 65g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- klíče
147-105 - Mikrometr třmenový 0-13mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 147-105
- EAN: 4946368020389
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
8 651,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 7 150,00 Kč
Podobné výrobky
147-202 - Mikrometr třmenový 0-13mm
Třmenový mikrometr pro přesnou kontrolu švů konzerv a plechovek 147-202Mitutoyo noniové třmenové mik..
7 925,50 Kč Cena bez DPH: 6 550,00 Kč
395-264-30 - Třmenové mikrometry s kulovým nebo válcovým pevným dotekem 0-25 mm
DIGIMATIC Třmenové mikrometry s kulovým nebo válcovým pevným dotekem 0-25 mm 395-264-30Tyto DIGIMATI..
20 146,50 Kč Cena bez DPH: 16 650,00 Kč
111-215 - Mikrometr třmenový 0-25 mm
Třmenový mikrometr s osazenými měřicími plochami 111-215Třmenové mikrometry se zúženými měřicími plo..
7 260,00 Kč Cena bez DPH: 6 000,00 Kč
147-103 - Mikrometr třmenový 0-13mm
Třmenový mikrometr pro přesnou kontrolu švů konzerv a plechovek 147-103Mitutoyo noniové třmenové mik..
8 228,00 Kč Cena bez DPH: 6 800,00 Kč
Tagy: mikrometr





