Třmenový mikrometr pro přesnou kontrolu švů konzerv a plechovek 147-103
Mitutoyo noniové třmenové mikrometry pro měření šířek, výšek a hloubek spojů (švů) ocelových plechovek.
| Model: | CSM3-13 |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 0–13mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±3 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±3 µm |
| Poznámka: | Pro ocelové plechovky |
| Měřicí plocha: | Kalená ocel, jemně lapováno |
| Vřeteno: | ø5 mm, stoupání vřetene 0,5 mm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø13 mm |
| Hmot.: | 65g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- klíče
147-103 - Mikrometr třmenový 0-13mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 147-103
- EAN: 4946368020365
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
8 228,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 6 800,00 Kč
Podobné výrobky
126-125 - Mikrometr třmenový na měření závitů
Třmenový mikrometr na měření závitů 0-25 mm 126-125Mitutoyo ne-digitální mikrometr se snadno vyměnit..
11 222,75 Kč Cena bez DPH: 9 275,00 Kč
123-101 - Mikrometr třmenový s talířk.doteky 0-25 mm
Třmenový mikrometr s talířkovými měřicími doteky 123-101Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřen..
8 137,25 Kč Cena bez DPH: 6 725,00 Kč
389-271-30 - mikrometr třmenový DIGIMATIC s hlubokým třmenem
Digitální třmenové mikrometry na měření plechů IP65 389-271-30Digimatic třmenové mikrometry navržené..
22 566,50 Kč Cena bez DPH: 18 650,00 Kč
118-103 - Mikrometr třmenový s hlubokým třmenem 0-25 mm
Třmenový mikrometr s hlubokým třmenem 0/25 mm 118-103Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené h..
16 788,75 Kč Cena bez DPH: 13 875,00 Kč
Tagy: mikrometr





