Mikrometr na vnitřní příčné drážky 146-125
Mitutoyo noniové třmenové mikrometry se soustřednými a talířkově tvarovanými doteky pro provádění měření uvnitř otvorů, jako jsou šířka, hloubka a umístění drážek a osazení. Samostatné stupnice pro vnitřní a vnější měření způsobuje, že není nutná korekce pro tloušťku doteku. Standardní řehtačka zaručuje opakovatelnost měření.
| Model: | GVM-100R |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Rozsah měření vnější: | 75-100 mm |
| Rozsah měření vnitřní: | 76,5-101,5 mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±10 µm |
| Rovnoběžnost: | 10 µm |
| Měřicí plocha: | Kalené |
| Vřeteno: | stoupání vřetene 0,5 mm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Hmot.: | 160g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- klíče
146-125 - Mikrometr na vnitřní příčné drážky
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 146-125
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
14 399,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 11 900,00 Kč
Podobné výrobky
146-223 - Mikrometr na vnitřní příčné drážky
Mikrometr na vnitřní příčné drážky pro vnitřní a vnější měření 146-223Mitutoyo noniové třmenové mikr..
19 602,00 Kč Cena bez DPH: 16 200,00 Kč
146-224 - Mikrometr na vnitřní příčné drážky
Mikrometr na vnitřní příčné drážky pro vnitřní a vnější měření 146-224Mitutoyo noniové třmenové mikr..
20 721,25 Kč Cena bez DPH: 17 125,00 Kč
146-124 - Mikrometr na vnitřní příčné drážky
Mikrometr na vnitřní příčné drážky 146-124Mitutoyo noniové třmenové mikrometry se soustřednými a tal..
11 918,50 Kč Cena bez DPH: 9 850,00 Kč
146-225 - Mikrometr na vnitřní příčné drážky
Mikrometr na vnitřní příčné drážky pro vnitřní a vnější měření 146-225Mitutoyo noniové třmenové mikr..
22 052,25 Kč Cena bez DPH: 18 225,00 Kč
Tagy: mikrometr





