Analogový vnitřní mikrometr s měřicími čelistmi 175-200 mm 145-192
Digimatic třmenové mikrometry s čelistmi pro měření vnitřních rozměrů nabízí následující výhody: Měřicí plochy osazené tvrdokovem. Pro nastavení přesnosti mikrometru je zapotřebí nastavovací měrka vnitřní délky.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 175–200mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Měř. síla: | 1-6N |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±10 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±10 µm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø 18 mm |
| Vřeteno: | S aretací, stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem |
| Hmot.: | 270g |
Obsah balení
- Including box
- spanner
- setting standard is not included
145-192 - Mikrometr s čelistmi pro vnitřní měření 175-200mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 145-192
- EAN: 4946368019949
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
20 600,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 17 025,00 Kč
Podobné výrobky
103-167 - Mikrometr třmenový 750-775mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 750–775 mm Mitutoyo 103-167Série 103 – Analogový třmenový mikrometr pro rozsah 75..
42 682,75 Kč Cena bez DPH: 35 275,00 Kč
141-025 - Dvoudotekový mikrometrický odpich s kalenými měřícími plochami 50-63 mm
Mikrometrický odpich 141-025Mitutoyo mikrometrické odpichy určené pro samostatné použití nebo v komb..
3 751,00 Kč Cena bez DPH: 3 100,00 Kč
104-143A - Mikrometr třmenový 400-500
Třmenový mikrometr s vyměnitelným dotekem 104-143AMitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené snad..
29 100,50 Kč Cena bez DPH: 24 050,00 Kč
103-161 - Mikrometr třmenový 600-625mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 600–625 mm Mitutoyo 103-161Série 103 – Analogový třmenový mikrometr pro rozsah 60..
32 791,00 Kč Cena bez DPH: 27 100,00 Kč
Tagy: mikrometr




