Analogový vnitřní mikrometr s měřicími čelistmi 150-175 mm 145-191
Digimatic třmenové mikrometry s čelistmi pro měření vnitřních rozměrů nabízí následující výhody: Měřicí plochy osazené tvrdokovem. Pro nastavení přesnosti mikrometru je zapotřebí nastavovací měrka vnitřní délky.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 150–175mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Měř. síla: | 1-6N |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±10 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±10 µm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø 18 mm |
| Vřeteno: | S aretací, stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem |
| Hmot.: | 250g |
Obsah balení
- Including box
- spanner
- setting standard is not included
145-191 - Mikrometr s čelistmi pro vnitřní měření 150-175mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 145-191
- EAN: 4946368019932
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
19 329,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 15 975,00 Kč
Podobné výrobky
104-135A - Mikrometr třmenový 0-150 mm
Třmenový mikrometr s vyměnitelným dotekem 104-135AMitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené snad..
21 296,00 Kč Cena bez DPH: 17 600,00 Kč
340-526 - Digitální mikrometr 900-1000 mm s výměnnými doteky
Digitální mikrometr s vyměnitelným dotekem 340-526DIGIMATIC Třmenové mikrometry poskytující extrémně..
61 286,50 Kč Cena bez DPH: 50 650,00 Kč
103-148-10 - Mikrometr třmenový 275-300mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 275-300 mm 103-148-10Základní, cenově výhodné, noniové Mitutoyo třmenové mikromet..
10 315,25 Kč Cena bez DPH: 8 525,00 Kč
103-141-10 - Mikrometr třmenový 100-125mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 100-125 mm 103-141-10Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry s noni..
5 626,50 Kč Cena bez DPH: 4 650,00 Kč
Tagy: mikrometr




