Analogový vnitřní mikrometr s měřicími čelistmi 125-150 mm 145-190
Digimatic třmenové mikrometry s čelistmi pro měření vnitřních rozměrů nabízí následující výhody: Měřicí plochy osazené tvrdokovem. Pro nastavení přesnosti mikrometru je zapotřebí nastavovací měrka vnitřní délky.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 125–150mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Měř. síla: | 1-6N |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±9 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±9 µm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø 18 mm |
| Vřeteno: | S aretací, stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem |
| Hmot.: | 230g |
Obsah balení
- Including box
- spanner
- setting standard is not included
145-190 - Mikrometr s čelistmi pro vnitřní měření 125-150mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 145-190
- EAN: 4946368019925
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
18 482,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 15 275,00 Kč
Podobné výrobky
103-141-10 - Mikrometr třmenový 100-125mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 100-125 mm 103-141-10Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry s noni..
5 626,50 Kč Cena bez DPH: 4 650,00 Kč
141-025 - Dvoudotekový mikrometrický odpich s kalenými měřícími plochami 50-63 mm
Mikrometrický odpich 141-025Mitutoyo mikrometrické odpichy určené pro samostatné použití nebo v komb..
3 751,00 Kč Cena bez DPH: 3 100,00 Kč
293-257-30 - Mikrometr třmenový digitální 275-300mm, IP 65, s výstupem dat včetně nástavné měrky
Digitální třmenový mikrometr IP-65 s řehtačkou 293-257-30Třmenové mikrometry se stupněm ochrany IP65..
25 682,25 Kč Cena bez DPH: 21 225,00 Kč
103-153 - Mikrometr třmenový 400-425mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 400-425 mm 103-153Základní, cenově výhodné, noniové Mitutoyo třmenové mikrometry ..
19 299,50 Kč Cena bez DPH: 15 950,00 Kč
Tagy: mikrometr




