Analogový vnitřní mikrometr s měřicími čelistmi 100-125 mm 145-189
Digimatic třmenové mikrometry s čelistmi pro měření vnitřních rozměrů nabízí následující výhody: Měřicí plochy osazené tvrdokovem. Pro nastavení přesnosti mikrometru je zapotřebí nastavovací měrka vnitřní délky.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 100–125mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Měř. síla: | 1-6N |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±9 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±9 µm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø 18 mm |
| Vřeteno: | S aretací, stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem |
| Hmot.: | 210g |
Obsah balení
- Including box
- spanner
- setting standard is not included
145-189 - Mikrometr s čelistmi pro vnitřní měření 100-125mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 145-189
- EAN: 4946368019918
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
16 425,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 13 575,00 Kč
Podobné výrobky
293-588 - Mikrometr třmenový digitální MDC 450-475 mm
Digitální mikrometr 293-588DIGIMATIC Třmenové mikrometry nabízí následující výhody: Jednotka otočnéh..
31 550,75 Kč Cena bez DPH: 26 075,00 Kč
103-145-10 - Mikrometr třmenový 200-225mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 200-225 mm 103-145-10Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry s noni..
8 288,50 Kč Cena bez DPH: 6 850,00 Kč
111-120 - Mikrometr třmenový 125-150mm
Třmenový mikrometr s osazenými měřicími plochami 111-120Třmenové mikrometry se zúženými měřicími plo..
13 189,00 Kč Cena bez DPH: 10 900,00 Kč
126-129 - Mikrometr třmenový na měření závitů
Třmenový mikrometr na měření závitů 100-125 mm 126-129Tyto třmenové mikrometry na měření závitů by m..
16 365,25 Kč Cena bez DPH: 13 525,00 Kč
Tagy: mikrometr





