Analogový vnitřní mikrometr s měřicími čelistmi 75-100 mm 145-188
Digimatic třmenové mikrometry s čelistmi pro měření vnitřních rozměrů nabízí následující výhody: Měřicí plochy osazené tvrdokovem. Pro nastavení přesnosti mikrometru je zapotřebí nastavovací měrka vnitřní délky.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 75–100mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Měř. síla: | 1-6N |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±8 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±8 µm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø 18 mm |
| Vřeteno: | Stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem |
| Hmot.: | 180g |
Obsah balení
- Including box
- spanner
- setting standard is not included
145-188 - Mikrometr s čelistmi pro vnitřní měření 75-100mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 145-188
- EAN: 4946368019901
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
12 190,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 10 075,00 Kč
Podobné výrobky
147-304 - Mikrometr třmenový 75-100mm
Třmenový mikrometr s obzvlášť malým vyložením třmene 75-100 mm 147-304Mitutoyo noniové třmenové mikr..
14 278,00 Kč Cena bez DPH: 11 800,00 Kč
115-118 - Mikrometr třmenový na zaoblené plochy 75-100mm
Třmenový mikrometr na měření klenutých ploch 115-118Mitutoyo noniové třmenové mikrometry s kulovým p..
6 655,00 Kč Cena bez DPH: 5 500,00 Kč
293-237-30 - Mikrometr třmenový digitální 75-100 mm, IP 65, s výstupem dat
DIGIMATIC Třmenový mikrometr IP65 75-100 293-237-30Třmenové mikrometry se stupněm ochrany IP65 vyzna..
18 966,75 Kč Cena bez DPH: 15 675,00 Kč
326-254-30 - mikrometr třmenový na měření závitů
Třmenový mikrometr na měření závitů 75-100 mm 326-254-30Digimatic třmenové mikrometry na měření závi..
35 029,50 Kč Cena bez DPH: 28 950,00 Kč
Tagy: mikrometr





