Analogový vnitřní mikrometr s měřicími čelistmi 5-30 mm 145-185
Digimatic třmenové mikrometry s čelistmi pro měření vnitřních rozměrů nabízí následující výhody: Měřicí plochy osazené tvrdokovem. Pro nastavení přesnosti mikrometru je zapotřebí nastavovací měrka vnitřní délky.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 5–30mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Měř. síla: | 1-6N |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±5 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±5 µm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø 18 mm |
| Vřeteno: | S aretací, stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem |
| Hmot.: | 130g |
Obsah balení
- Including box
- spanner
- setting standard is not included
145-185 - Mikrometr s čelistmi pro vnitřní měření 5-30 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 145-185
- EAN: 4946368019871
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
9 044,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 7 475,00 Kč
Podobné výrobky
293-235-30 - Mikrometr třmenový digitální 25-50 mm, IP 65, s výstupem dat
DIGIMATIC Třmenový mikrometr IP65 25-50 293-235-30Třmenové mikrometry se stupněm ochrany IP65 vyznač..
13 763,75 Kč Cena bez DPH: 11 375,00 Kč
342-252-30 - mikrometr třmenový 25-50mm
DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr s úhlem 15° 342-252-30DIGIMATIC Třmenové mikrometry s měřicím..
25 500,75 Kč Cena bez DPH: 21 075,00 Kč
103-138 - Mikrometr třmenový 25-50 mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 25-50 mm 103-138Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry s noniovou ..
2 541,00 Kč Cena bez DPH: 2 100,00 Kč
104-171 - Mikrometr třmenový 0-50 mm
Třmenový mikrometr s vyměnitelným dotekem 104-171Třmenové mikrometry poskytující extrémně široký roz..
7 562,50 Kč Cena bez DPH: 6 250,00 Kč
Tagy: mikrometr





