Třmenový mikrometr s měřicími rameny 75-100 mm 143-104
Třmenové mikrometry s měřicími čelistmi jsou speciálně navrženy pro měření na těžko přístupných místech.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 75–100mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±8 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±8 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 4 µm |
| Rovinnost: | 0,3 µm |
| Rovnoběžnost: | 4 µm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Vřeteno: | ø8 mm, stoupání vřetene 0,5 mm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 1 - 6N |
| Hmot.: | 330g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
143-104 - Mikrometr třmenový s měřícími rameny 75-100mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 143-104
- EAN: 4946368019741
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
15 669,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 12 950,00 Kč
Podobné výrobky
126-128 - Mikrometr třmenový na měření závitů
Třmenový mikrometr na měření závitů 75-100 mm 126-128Mitutoyo ne-digitální mikrometr se snadno vyměn..
15 820,75 Kč Cena bez DPH: 13 075,00 Kč
112-204 - Mikrometr třmenový 75 - 100 mm s měřicími hroty 30° z kalené oceli
Třmenový mikrometr s měřicími hroty 30° 112-204Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené bodovým..
11 434,50 Kč Cena bez DPH: 9 450,00 Kč
293-247-30 - Mikrometr třmenový digitální S bubínkovou řehtačkou 75-100 mm, IP 65, s výstupem dat dat včetně nástavné měrky
DIGIMATIC Třmenový mikrometr IP65 75-100 293-247-30Třmenové mikrometry se stupněm ochrany IP65 vyzna..
15 972,00 Kč Cena bez DPH: 13 200,00 Kč
422-233-30 - mikrometr třmenový na měření drážek 75-100 mm
Digitální třmenový mikrometr s úzkými měřicími ploškami, čepel=0,75mm 422-233-30DIGIMATIC Třmenové m..
39 627,50 Kč Cena bez DPH: 32 750,00 Kč
Tagy: mikrometr





