Třmenový mikrometr s měřicími rameny 50-75 mm 143-103
Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené třmenovými čelistmi umožňující měření v uzavřených a těžko přístupných místech. Standardní řehtačka zaručuje opakovatelnost měření.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 50–75mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±7 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±7 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 4 µm |
| Rovinnost: | 0,3 µm |
| Rovnoběžnost: | 4 µm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Vřeteno: | ø8 mm, stoupání vřetene 0,5 mm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 1 - 6N |
| Hmot.: | 280g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
143-103 - Mikrometr třmenový s měřícími rameny 50-75mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 143-103
- EAN: 4946368019734
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
14 883,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 12 300,00 Kč
Podobné výrobky
111-117 - Mikrometr třmenový 50-75 mm
Třmenový mikrometr s osazenými měřicími plochami 111-117Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřen..
10 073,25 Kč Cena bez DPH: 8 325,00 Kč
103-927-10 - Mikrometry třmenové v sadě 0-75 mm
Sada 3 třmenových mikrometrů 0/75 mm 103-927-10Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry..
8 772,50 Kč Cena bez DPH: 7 250,00 Kč
115-117 - Mikrometr třmenový na zaoblené plochy 50-75mm
Třmenový mikrometr na měření klenutých ploch 115-117Mitutoyo noniové třmenové mikrometry s kulovým p..
6 352,50 Kč Cena bez DPH: 5 250,00 Kč
342-253-30 - mikrometr třmenový 50-75mm
DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr s úhlem 15° 342-253-30DIGIMATIC Třmenové mikrometry s měřicím..
26 922,50 Kč Cena bez DPH: 22 250,00 Kč
Tagy: mikrometr





