Třmenový mikrometr s měřicími rameny 25-50 mm 143-102
Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené třmenovými čelistmi umožňující měření v uzavřených a těžko přístupných místech. Standardní řehtačka zaručuje opakovatelnost měření.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 25–50mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±6 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±6 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 3 µm |
| Rovinnost: | 0,3 µm |
| Rovnoběžnost: | 3 µm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Vřeteno: | ø8 mm, stoupání vřetene 0,5 mm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 1 - 6N |
| Hmot.: | 230g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
143-102 - Mikrometr třmenový s měřícími rameny 25-50mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 143-102
- EAN: 4946368019727
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
12 523,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 10 350,00 Kč
Podobné výrobky
293-231-30 - Mikrometr třmenový digitální 25-50 mm, IP-65, s výstupem dat
DIGIMATIC Třmenový mikrometr IP65 25-50 293-231-30Mitutoyo voděodolné digitální mikrometry vhodné pr..
11 283,25 Kč Cena bez DPH: 9 325,00 Kč
406-251-30 - OMV-50MX
Třmenový mikrometr s bubínkovou řehtačkou 25-50 mm 406-251-30Třmenové mikrometry s neotáčivým vřeten..
32 458,25 Kč Cena bez DPH: 26 825,00 Kč
331-262-30 - mikrometr třmenový
DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr s osazenými měřicími plochami 331-262-30Digimatic třmenové mi..
26 136,00 Kč Cena bez DPH: 21 600,00 Kč
369-251-30 - mikrometr třmenový 25-50 mm
DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr 25-50 mm 369-251-30DIGIMATIC Třmenové mikrometry s talířkovým..
31 339,00 Kč Cena bez DPH: 25 900,00 Kč
Tagy: mikrometr





