Třmenový mikrometr s měřicími rameny 0-25 mm 143-101
Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené třmenovými čelistmi umožňující měření v uzavřených a těžko přístupných místech. Standardní řehtačka zaručuje opakovatelnost měření.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 0–25mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±5 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±5 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 3 μm |
| Rovinnost: | 0,3 µm |
| Rovnoběžnost: | 3 μm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Vřeteno: | ø8 mm, stoupání vřetene 0,5 mm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 1 - 6N |
| Hmot.: | 210g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
143-101 - Mikrometr třmenový s měřícími rameny 0-25mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 143-101
- EAN: 4946368019710
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
11 797,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 9 750,00 Kč
Podobné výrobky
107-201 - Mikrometr třmenový 0-25mm
Třmenový mikrometr pro sériová měření 107-201Třmenové mikrometry s číselníkovým úchylkoměrem umožňuj..
13 400,75 Kč Cena bez DPH: 11 075,00 Kč
350-271-30 - Digitální vestavná mikrometrická hlavice 0-25mm s výstupem dat
Digitální vestavná mikrometrická hlavice, IP65 350-271-30Vestavné mikrometrické hlavice s rozsahem m..
15 609,00 Kč Cena bez DPH: 12 900,00 Kč
112-153 - Mikrometr třmenový 0-25mm s měřicími hroty 15° z kalené oceli
Třmenový mikrometr s měřicími hroty 15° 112-153Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené bodovým..
7 260,00 Kč Cena bez DPH: 6 000,00 Kč
395-261-30 - Třmenové mikrometry s kulovým nebo válcovým pevným dotekem 0-25 mm
Digitální třmenové mikrometry s kulovým nebo válcovým pevným dotekem, s ochranou IP65R 395-261-30Tyt..
11 767,25 Kč Cena bez DPH: 9 725,00 Kč
Tagy: mikrometr





