Mikrometrický odpich s měřicími plochami z tvrdokovu 141-027
Mitutoyo mikrometrické odpichy určené pro samostatné použití nebo v kombinaci s volitelnými vyměnitelnými nástavci. Mikrometrické hlavice jsou matně chromované a mají kontaktní měřicí plochy osazené tvrdokovem.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 50–63mm |
| Děl. stup.: | 0.01 mm |
| Rozsah nastavení hlavy: | 13mm |
| Vřeteno: | stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Měřicí plocha: | Tvrdokov |
| Měřicí metoda: | 3 bodová |
| Hmot.: | 40g |
Obsah balení
- Micrometer head only
141-027 - Dvoudotekový mikrometrický odpich s měřícími plochami osazenými tvrdokovem 50-63 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 141-027
- EAN: 4946368380933
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
4 144,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 3 425,00 Kč
Podobné výrobky
104-140A - Mikrometr třmenový 100-200 mm
Třmenový mikrometr s vyměnitelným dotekem 104-140AMitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené snad..
18 603,75 Kč Cena bez DPH: 15 375,00 Kč
103-169 - Mikrometr třmenový 800-825mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 800-825 mm 103-169Lehké dílenské provedení se třmenem z vypalovaného smaltu. Vyba..
45 677,50 Kč Cena bez DPH: 37 750,00 Kč
340-524 - Digitální mikrometr 700-800 mm s výměnnými doteky
Digitální mikrometr s vyměnitelným dotekem 340-524DIGIMATIC Třmenové mikrometry poskytující extrémně..
55 327,25 Kč Cena bez DPH: 45 725,00 Kč
293-587 - Mikrometr třmenový digitální MDC 425-450 mm
Digitální mikrometr 293-587DIGIMATIC Třmenové mikrometry nabízí následující výhody: Jednotka otočnéh..
31 066,75 Kč Cena bez DPH: 25 675,00 Kč
Tagy: mikrometr





