Mikrometrický odpich 141-025
Mitutoyo mikrometrické odpichy určené pro samostatné použití nebo v kombinaci s volitelnými vyměnitelnými nástavci. Mikrometrické hlavice jsou matně chromované.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 50–63mm |
| Děl. stup.: | 0.01 mm |
| Rozsah nastavení hlavy: | 13mm |
| Vřeteno: | stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Měřicí plocha: | Kalená ocel |
| Hmot.: | 40g |
Obsah balení
- Micrometer head only
141-025 - Dvoudotekový mikrometrický odpich s kalenými měřícími plochami 50-63 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 141-025
- EAN: 4946368380902
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
3 751,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 3 100,00 Kč
Podobné výrobky
123-108 - Mikrometr třmenový s talířk.doteky 175-200 mm pro měření vzdálenosti zubů
Třmenový mikrometr s talířkovými měřicími doteky 175-200 mm 123-108Třmenové mikrometry s talířkovými..
15 004,00 Kč Cena bez DPH: 12 400,00 Kč
340-521 - Digitální mikrometr 400-500 mm s výměnnými doteky
Digitální mikrometr s vyměnitelným dotekem 340-521DIGIMATIC Třmenové mikrometry poskytující extrémně..
43 408,75 Kč Cena bez DPH: 35 875,00 Kč
293-582 - Mikrometr třmenový digitální MDC 300-325 mm
Digital Micrometer 293-582DIGIMATIC Třmenové mikrometry nabízí následující výhody: Jednotka otočného..
29 130,75 Kč Cena bez DPH: 24 075,00 Kč
103-143-10 - Mikrometr třmenový 150-175 mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 150-175 mm 103-143-10Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry s noni..
6 957,50 Kč Cena bez DPH: 5 750,00 Kč
Tagy: mikrometr





