Mikrometrický odpich s měřicími plochami z tvrdokovu 141-003
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 25–32mm |
| Děl. stup.: | 0.01 mm |
| Rozsah nastavení hlavy: | 7mm |
| Vřeteno: | stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Měřicí plocha: | Tvrdokov |
| Hmot.: | 20g |
Obsah balení
- Micrometer head only
141-003 - Dvoudotekový mikrometrický odpich s měřícími plochami osazenými tvrdokovem 25-32 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 141-003
- EAN: 4946368018942
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
4 598,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 3 800,00 Kč
Podobné výrobky
107-202 - Mikrometr třmenový 25-50mm
Třmenový mikrometr pro sériová měření 107-202Třmenové mikrometry s číselníkovým úchylkoměrem umožňuj..
15 034,25 Kč Cena bez DPH: 12 425,00 Kč
104-171 - Mikrometr třmenový 0-50 mm
Třmenový mikrometr s vyměnitelným dotekem 104-171Třmenové mikrometry poskytující extrémně široký roz..
7 562,50 Kč Cena bez DPH: 6 250,00 Kč
103-138 - Mikrometr třmenový 25-50 mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 25-50 mm 103-138Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry s noniovou ..
2 541,00 Kč Cena bez DPH: 2 100,00 Kč
103-130 - Mikrometr třmenový 25-50mm / 0,001 mm
Třmenový mikrometr 25-50 mm 103-130Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry s noniovou ..
2 752,75 Kč Cena bez DPH: 2 275,00 Kč
Tagy: mikrometr





